İşte piyasada son durum… 3 günde yüzde 1.000 yükseldi

0 0

Ethereum yüzde 10luk bir fiyat yükselişinin ardından 2 yılın en yüksek seviyesine yükseldi. Diğer altcoinlerde de yükseldikçe BTC’nin hakimiyeti yıllık en düşük seviyelerine geriledi.

Bitcoin pozisyonunu yavaşça iyileştirmeye devam ediyor ve şu anda 11 bin 900 doların üzerinde seyrediyor. Bununla birlikte düşük değerli altlardan gelen çift ve hatta üç haneli fiyat yükselişleri BTC’nin hakimiyetini yıllık en düşük olan yüzde 57’nin altına düşürmeye devam ediyor.

ETHde 2 yılın en yüksek değeri Sushi ilk 100e girdi

Ethereum son fiyat yükselişiyle yüzde 10luk bir artışla iki katına çıktı. ETH şu anda 465 dolardan işlem görüyor. Gelinen bu seviye geçen hafta görülen 380 dolar baz alındığında yüzde 23 artış anlamına geliyor. Ayrıca bu nokta Etherin 2018 yazından bu yana gördüğü en yüksek seviye.  Şimdi cevabı merak edilen soru ikinci en büyük dijital varlığın artık 500 doların üzerine çıkıp çıkamayacağı..

Polkadot yüzde 9luk bir artışla ilk 10da en etkileyici kazananlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda Chainlink yüzde 6 düştü yani DOT kapanıyor ve yakında ilk 5te tekrar LINKi geçebilir.

SushiSwapin yönetim simgesi olan Sushi merkezi olmayan değişim protokollerindeki yeni trendin hızlı yükselişine uygun şekilde tepki gösterdi. SushiSwap TVLde kilitli olarak 1 milyar doları aştığında token yalnızca son 24 saatte yüzde 150 oranında fırladı ve ilk 100e girdi.

Yüzde 1000 yükeldi

CoinGeckoya göre Sushi 29 Ağustosta 070 dolardan işlem gördü. Fiyatı şu anda 7.70 dolar. Yani bu üç günlük fiyat artış yüzde 1.000’lik bir yükseliş anlamına geliyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku