İşte kasım ayında yıldızı parlayacak coin ler

0 2

Bitcoin makroekonomik faktörlerin etkisiyle yükselmeye devam edecek ve 2020nin sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Ethereum fiyatı Eth2.0 mevduat sözleşmesinin resmi olarak duyurulmasından sonra artacak.

Kripto analisti ve yatırımcı Lark Davis Kasım ayı tahminleri yaptığı yeni bir video yükledi. Zcash Cardano Bitcoin Cash Ethereum ve Bitcoinin performansını gözden geçiren Davis bu kripto para birimlerini ayın ve hatta yılın en büyük kazananları yapabilecek faktörleri anlattı.

Analist ilk önce Zcash için yükseliş durumunu sundu. Gizlilik parası piyasaya sürüldüğünden bu yana bir “boşaltma” çemberine sıkışmış durumda. Ancak Kasım ayında Zcashin enflasyonunu düşürerek ekonomik modelini iyileştirecek bir yarılanma yaşayacak. Bu nedenle ZEC fiyatında bir artış bekleniyor:

Bu ZCash için büyük bir anlaşma olacak çünkü şu anda ZCash için enflasyon % 26 gibi bu da diğer büyük kripto para birimlerinin çoğunun çok üzerinde. Böylece ZCash yarılanması bu enflasyonu yaklaşık % 13e düşürecektir. Hala büyük ancak mevcut seviyelerden çok daha az.

Cardano Kasım ayı için de iyi bir yatırım olacak. Davis platform için akıllı sözleşmelerin dağıtımında ilerleme bekliyor. Ek olarak ADAnın fiyatını ve Cardanodaki DeFi ekosisteminin büyümesini artıracak yaklaşık 100 merkezi olmayan uygulamanın oluşturulmasını öngörmüştür.

Cardanonun geliştirilmesinin arkasındaki şirket Input Output Hong Kong (IOHK) akıllı sözleşmelerin dağıtımı için bir yol haritası oluşturdu. Cardano’nun diğer önemli özellikleri de ekleyecek olan Goguen dönemiyle birlikte piyasaya sürülmesi planlanan IOHK bu ilerlemeyi platform için en önemli dönüm noktalarından biri olarak görüyor.

Davise göre Bitcoin Cash bakılması gereken başka bir kripto para. Son zamanlarda PayPalın kripto hizmetlerine eklenen BCH geçen ay olumlu bir performans gördü. Yakında topluluk BCHyi bir kez daha BCHNye bölecek yeni bir hard fork yapabilir.

 Ethereum ve Bitcoinde görünürde bir ralli var mı?

Davis Ethereum konusunda çok iyimserdi ve önümüzdeki haftalarda Beacon Chaini dağıtmak için mevduat sözleşmesinin etkinleştirilmesine ilişkin resmi bir tarih hakkında bir duyuru yapılmasını bekliyor. Kısa ve uzun vadede ETHnin fiyatlandırması Proof-of-Stake fikir birliği protokolünün uygulanmasından faydalanacaktır:

Ethereum 2.0ın şu anda Genesis lansmanından sadece altı ila sekiz hafta uzakta olduğu düşünülüyor bu da Ethereum 2.0 Genesisin bu yıl piyasaya sürülmesinin son derece muhtemel olduğu anlamına geliyor. Özellikle kasım ayında izlemek istiyoruz çünkü lansman tarihi muhtemelen her gün açıklanacak.

Son olarak Davis Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesini tahmin etti. ABD seçimi Covid-19 salgını gibi makroekonomik faktörlerin yönlendirdiği BTC güvenli bir sığınak varlığı olarak konsolide oluyor. Davis Bitcoinin teknik göstergelerinin benimsenme seviyelerinin yanı sıra “güçlü” göründüğünü de sözlerine ekledi.

Örnek olarak Davis PayPalın kripto hizmetlerinin lansmanını ve MicroStrategy gibi S&P 500e şirketlerin yatırımını vurguladı. Yatırımcı 38.000den fazla BTCyi satın aldığından beri 100 milyon dolar kar elde etti ve bu “gözden kaçmayacak” dedi:

Giderek artan bir şekilde Bitcoin büyük bir yıl sonu partisine sahip olacak gibi görünüyor. Bitcoinin temelde aya fırlaması ve muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için çok fazla neden var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku