Belirsizlik içindeki Bitcoin bu seviyeye düşebilir…

0 0

Yatırımcılar kripto para biriminin gelecekteki eğilimini şekillendirmeye yardımcı olan Bitcoin dalgalanması için potansiyel bir katalizör olarak seçim gününü uzun zamandır bekliyorlar.

O büyük gün nihayet geldi ve BTC aslında bu sabah şu ana kadar bazı pozitif fiyat hareketleri görüyor.

Boğalar kriptoyu son birkaç hafta boyunca güçlü olan 13.800 $ lık direncine doğru itme sürecinde.

Bir yatırımcı bu ivmenin çok daha uzun sürmesini beklemiyor çünkü olasılıklar dahilinde 11.000 $ bölgesine doğru aşağı yönlü bir hareket olabileceğini belirtti.

Analist bu seviyeye inişin önümüzdeki birkaç gün içinde başlayabileceğini belirtiyor.

Bitcoin seçim gününe doğru bazı güçlü fiyat hareketleri görüyor ve boğalar kriptonun 13.800 dolar civarında oluşturduğu direnci yeniden test etmeye çalışıyor.

En son aylık mumu bu seviyenin üzerinde kapanmasına rağmen BTCnin burada kısa vadede nereye yönelebileceğini inanılmaz derecede belirsiz hale getiren çok sayıda hızlı reddetme ile karşı karşıya kaldığını belirtmek önemlidir.

 Bir analist düşüş bekliyor. Bir sonraki trendin herhangi bir uzun vadeli destek ve ralli oluşturmadan önce Bitcoini 11 bin bölgeye gönderebileceğine inanıyor.

Boğalar direnç seviyesiyle karşı karşıya

Bitcoin şu anki 13.700 dolarlık fiyatıyla işlem görüyor. Bu son birkaç saattir işlem yaptığı yerdedir Birçok yatırımcı seçimin sonuçlarını bekliyor.

Analiz: Bitcoin düşmeye başlayabilir

Bir analist Bitcoinin önümüzdeki günlerde nereye yöneleceğini düşündüğünü açıklarken Bitcoinin güçlü direncinin ciddi bir destek bulamadan onu muhtemelen 11 bin 500 dolara düşüreceğini belirtti.

Analist aşağıdaki tabloyu işaret ederken“  Şimdi konsolide olmaya başlayan fiyat hareketi direnç seviyesini kıramadı ve bunun yakında aşağı yönlü bir düşüşe başlaması bekleniyor.   ”dedi.

Pek çok yatırımcı kazanan adayın makro-ekonomik manzarayı destekleyeceğine inandığından Bitcoindeki bir sonraki trend büyük olasılıkla büyük ölçüde bu gecenin seçim sonuçlarına bağlı olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku