İşte karşınızda dijital altın ama Bitcoin değil

0 2

Kripto para ticaret platformu ve token düzenleyici Paxos New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından onaylanan altın destekli kripto aracını yeni başlattı.

NYDFS tarafından düzenlenen yeni PAX Gold (PAXG) altına güvenip yatırım yapmaktan çekinmeyen yatırımcılar için. Ethereum blok zincirinde dijital bir token olan PAX Gold Brink’in Londra kasasında saklanan bir altın külçesinin asıl yasal unvanı. Dijital varlıkların taşınabilirliğini fiziksel altının geleneksel faydalarıyla birleştirerek ikisini birleştirmeyi ve hangisinin daha iyi olduğu savaşını bitirmeyi hedefliyor: altın veya kripto.

1 Ekim’den itibaren Salt Lending USD değerlerini korumak için dijital varlıklarını teminat olarak kullanmak isteyen müşteriler için PAX Gold’a en son teminat türü olarak destek sunuyor. Duyuruya göre“Altınları belirleyerek Paxos fiziksel altın sahipliğinin faydalarını kripto para birimi topluluğuna getiriyor…Fiziki altının dijital temsili olan PAX Gold geleneksel piyasaları kripto-para birimi piyasalarına bağlayarak altının likiditesini artırma potansiyeline sahip.”

Küresel kripto kredi verme sağlayıcısı Nexo yatırımcılara 200den fazla ülkede aynı / ertesi gün banka havaleleri yoluyla 45in üzerinde fiili para biriminde altın varlıklarına anında erişim sağlayarak PAX Goldu kullanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku