İşte Fiyatı 1 Doların Altında Olan Top 15 Metaverse Altcoin

1.365

Kripto para piyasasında, son dönemlerde birçok metaverse altcoin, dikkat çekiyor. Bu coin’lerdeki potansiyelin farkına varan ve yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, fiyatı düşük olan metaverse’lere yönelerek, kazançlarını daha da büyütmek istiyorlar. Fiyatı henüz bir doların altında olan metaverse coin’leri ve projelerini sizler için derledik. 

İşte henüz fiyatı bir doların altında olan 15 metaverse altcoin ve projeleri

 Fiyatı şuan 0.00006672 dolar olan Starlink (STARL) en ucuz metaverse coin’lerden biri. Tamamen topluluk odaklı ve ilk merkezi olmayan metaverse altcoin projesi olan Starlink, sanal bir evren sunmasının yanı sıra, oynanan sanal oyunlardan kazançlar elde etme ve NFT alışverişleri yapma gibi birçok imkân sunuyor.  Medacoin (Meda) ise 0.0006551 dolarlık değerliyle, fiyatı henüz bir doların altında olan metaverselerden bir diğeri. Meda, video oyuncularına sanal oyun ürünleri ve itemleri kontrol etme, alıp satma gibi imkanlar sunuyor. Şuan fiyatı 0.007805 dolar olan kripto oyun projesi Radio Caca (RACA)’yı incelediğimizde ise, Elon Musk’ın annesi ve Binance Borsası CEO’su Changpeng Zhao gibi birçok isim tarafından desteklendiğini görüyoruz. 

NFT’ler, oyunlar ve diğer çeşitli eğlence biçimlerini içeren Blockchain tabanlı bir NFT DeFi platformu olan DEAPcoin (DEP), 0.03151 dolarlık fiyatıyla henüz fiyatı bir doların altında olan bir diğer metaverse altcoin. Verasity coin ise, 0.06301 dolarlık fiyatıyla hem içerik oluşturucular hem de reklam verenler için, içerik ve reklamlardan daha fazla değer elde etmek amaçlı video paylaşım platformu olarak öne çıkıyor. Şuan fiyatı 0.1053 dolar olan Bloktopia (BLOK)’a baktığımızda, Poligon Network üzerine kurulu merkeziyetsiz Metaverse inşa etmeyi planlayan bir proje olarak henüz bir dolarında bulunuyor. Star Atlas (ATLAS) ise, oyuncuların hayallerini gerçekleştirebilecekleri yeni nesil bir uzay araştırma ve strateji oyunu olarak 0.1703 dolarlık fiyat seviyesiyle gelecek vadeden metaverse altcoin projesi olarak ilgi görüyor.  

 

Dünyanın en çevre dostu Blockchain’inin de fiyatı bir doların altında

Birlikte çalışabilir turnuva tabanlı video oyunlarından oluşan bir ekosistem olan ve RFOXGAMES’i geliştiren RedFOX Labs (RFOX) şuan 0.1997dolar değerinde. Fiyatı şuan 0.2279 dolar olan GAME Credits (GAME)’in amacı ise oyuncular için tasarlanmış bir Metaverse yaratmaktır. BOSAGORA (BOA) ise, şuan 0.2329 dolar fiyatıyla,  Güven Sözleşmeleri kullanılarak oluşturulmuş, merkezi olmayan ve kendi kendini geliştiren bir altcoin olarak öne çıkmakta. Kullanıcıların NFT’lerini kullanarak oynamalarına izin veren uzay temalı bir Metaverse oyunu Alien Worlds (TLM)’nin fiyatı ise şuan 0.3744 dolar seviyelerinde. 

0.3835  dolarlık fiyatıyla Terra Virtua Kolect (TVK), kullanıcıların NFT’leri ile etkileşime girmesine izin veren sanal gerçeklik platformu olarak henüz bir dolar seviyesinin altında bulunuyor . vEmpire DDAO (VEMP) ise, Metaverse ve oyun tokenlerini tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. VEMP fiyatı şuan 0.5582 dolar seviyelerinde bulunuyor. Fiyatı şuan 0.7324  dolar olan CEEK Smart VR Token (CEEK) Metaversi incelediğimizde, müzik sanatçılarını, sporcuları ve dijital içerik oluşturucularını doğrudan hayranlarına bağlamayı hedeflediğini görüyoruz. Son olarak inceleyeceğimiz metaverse altcoin, 0.8109 dolar seviyelerindeki fiyatıyla WAX (WAXP) 2017’de kurulan WAX, NFT’ler, koleksiyonlar ve video oyunları için dünyanın en çevre dostu olarak Blockchain’i olarak tanımlanmaktadır. Kriptoarena.com olarak metaverse projelerindeki gelişmeleri sizlere bildirmeye devam edeceğiz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku