Metaverse Çağı Ufukta: İşte Ön Plana Çıkan 2 Kripto Para!

11.221

Kripto para piyasasına metaverse çılgın bir şekilde geliyor, Facebook yakın gelecek için en büyük metaverse sürümünün arkasında görülüyor. Sanal dünyalar şu anda çok popüler ve bu yeni teknoloji için heyecan dalgası sürüyor.

Metaverse projelerinin kripto endüstrisine nasıl bir etkisi olacak?

Henüz piyasaya sürülmemiş birçok metaverse hala kavramsal aşamada bulunuyor. Ancak, üretim aşamasında olduklarını biliyoruz ve bazı büyük şirketlerin metaverse lansmanlarının arkasında olduğunu görüyoruz. Bunlardan bazıları Blockchain tarafından desteklenebilir ve bu da kripto para birimlerini gelişen bir metaverse piyasası için büyük bir potansiyel yatırım haline getirebilir.

Bu yazımızda, yaklaşan metaverse’lerin arkasındaki teknolojiyi ve çerçeveyi anlamaya yardımcı olacak birkaç kripto para birimine bakıyoruz. Metaverse birçok farklı şekilde oluşturulabilir. Sadece bir tür metaverse olmaması, birçok farklı kripto paranın metaverse’lere güç sağlamaya yardımcı olabileceği anlamına geliyor. Ayrıca mevcut bir meta veri deposuna doğrudan bağlı olmayan kriptolara da yatırım yapılabilir. Gelecekte metaverse çerçevelerini güçlendirmek için Bitcoin, Ethereum ve hatta Theta gibi kriptoların kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Hangi kripto para birimlerine yatırım yapmalı?

Axie Infinity (AXS), kendisini bir meta veri deposu token’ı olarak zaten kanıtlamış bulunuyor. Oyun platformu için açık topluluk, ticaret, çiftçilik, yatırım ve gerçek dünya kazançları ile bağlantılı konumda. Son birkaç ayda çok büyük hale geldi ve insanlar bu kriptonun metaverse potansiyelini fark etmeye başladıkça daha da büyümesi muhtemel görünüyor. Blocktopia (BLOK), ilginç bir meta veri deposu bileşenine sahip bir kripto para birimi olarak belirtilebilir. Bu kripto, 21 hikayesi ile Bitcoin’e ve 21 milyon token limitine saygı gösteren bir gökdelen olarak dikey olarak inşa edilmiş sanal bir dünyaya sahip bir ağa bağlı bulunuyor. Oyuncular oyuna katıldıkça blok token’ları ile pasif gelir elde edebilirler. Blocktopia çarpıcı grafikler sunuyor ve Fallout 4 ve Skyrim gibi büyük hitlerden sorumlu aynı video oyun stüdyosu olan Bethesda Studios tarafından tasarlanıyor.

Şu anda, meta veri deposu bir kavram olarak yeni ortaya çıktığı için hangi kripto para birimlerinin yatırım yapmaya değer olacağını söylemek zor görünüyor. Hâlihazırda bir meta veri deposu ağına bağlı olanlardan bazıları çok popüler olmayabilir, ancak bu çok hızlı bir şekilde değişebilir. Enjin Coin (ENJ), MANA ve diğer birkaç token zaten her türlü meta veriye güç veriyor, bu nedenle kesinlikle yatırım fırsatları olarak izlenmesi gerektiği düşünülüyor. Metaverse ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxleaders.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku