Analist Açıkladı: İşte Bu Hafta Takip Edilecek 5 Altcoin

93

Kripto para piyasalarında sevilen bir analist, lider kripto para birimi Bitcoin dip seviyelerini görmeye devam ederken, bu beş altcoin projesinin yükseliş sinyalleri verdiğini bildiriyor. İşte detaylar…

Analist: “Bu altcoin projelerine dikkat!”

Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, Youtube üzerinden yaptığı konuşmasında 516 bin takipçisine, altcoin piyasalarında bir değişimin başladığını ve lider kripto para birimi Bitcoin’in dibe vurma sürecinde olduğunu aktarıyor. Ünlü analistin sözleri ise şu şekilde:

“Bitcoin için günden güne bir teslim olma aşamasına giriyoruz, yani ortalama dolar maliyeti bölgesindeyiz. BTC fiyatından hala birkaç bin dolar kaybedebilir, ancak anlık olarak ATH seviyesinin yüzde 70’i veya daha düşük bir aralıkta bulunuyoruz. Makro ortamını da göz önünde bulundurursak, tüm bu faktörler muhtemelen bir kapitülasyona işaret ediyor.”

Merten, XRP/BTC çifti için de yorumlarda bulundu ve yükseliş ivmesi kazanmaya başladığını şu şekilde aktarıyor:

“Burada, kendisini esasen 2020 yılının Haziran ayından bu yana sürekli olarak bu seviyelerde değişerek geri yükselen bir XRP bulunuyor, bu yüzden burada 2020 yılının Haziran ayından beri Bitcoin’in performansıyla gerçekten eşit. ”

Bir diğer yandan kripto para analisti, Binance Coin ve BTC çiftini de ele aldı. Analiste göre BNB, BTC’ye karşı güç gösterisinde bulunuyor:

“Bitcoin çiftine karşı burada artan bir destek hattında kalmaya devam eden BNB’ye sahibiz. Temel olarak, Mayıs 2021’deki veya Aralık 2021’deki en yüksek seviyelerinden sadece birkaç puan uzakta, bu yüzden burada Bitcoin’e karşı çok da kaçınılmaz bi durum değil.”

Merten, akıllı sözleşme platformu Solana’nın da son birkaç haftadır Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı yükselişte olduğunu söylüyor:

“Burada Solana hakkında çok fazla konuşmuyoruz ama burada hakkını vermeliyim. Buradaki en düşük seviyelere göre yüzde 76 artış gösterdi, anlık olarak ise bu seviye yüzde 72.”

Analist Açıkladı: İşte Bu Hafta Takip Edilecek 5 Altcoin

Analist, Uniswap ve AVAX hakkında da konuştu

Bir diğer yandan analist, kripto para piyasasında yaşanan zorlu bir dönemin ardından, Avalanche’ın fiyatında da bir yükseliş yaşanacağını ekliyor:

“Anlık olarak Avalanche, yoğun bir satış görüyor. Neredeyse yüzde 80’li seviyelerden düşüş yaşadı ve hemen ardından Bitcoin karşısında fiyat olarak büyük bir toparlanma yaşadı. AVAX’ı bu seviyelerde görmek heyecan verici bir durum.”

Analist Açıkladı: İşte Bu Hafta Takip Edilecek 5 Altcoin

Son birkaç hafta içerisinde müthiş bir çıkış yaşayan UniSwap’a da değinen analist, UNI’nin BTC’ye karşı durumu hakkında yorumlarda bulunuyor:

“Grafiğe bakıldığında UNI, burada yüzde 87’ye varan gerçekten mükemmel bir çift dip geri tepme ile bizi karşılıyor. Bugün ise bu seviye yüzde 94 seviyelerine kadar yükseliş yaşadı!”

Analist Açıkladı: İşte Bu Hafta Takip Edilecek 5 Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku