İşte Bitcoin’in en büyük rakipleri…

0 123

Bitcoin yatırımcısı olan ünlü milyarder Michael Novogratza göre Bitcoinin en büyük rakibi altın değil. Novogratz altın yerine Bitcoinin en büyük rakiplerinin Tesla ve Beyond Meat gibi iyi bir hikayesi olan şirketlerin hisse senetleri olduğunu iddia ediyor.

Zincirsiz Podcast ile konuşan Novogratz “Tıpkı kripto gibi. Bu hisse senetlerinin insanları satın almaya yönlendirebilecek hikayeleri var” ifadelerini kullandı.

BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Beyond Meat 2009 yılında kurulan ve Nasdaqta işlem gören ve bitki bazlı yapay et üreten bir şirket. Pek çok kişinin bildiği gibi Tesla elektrikli araç teknolojileri üzerinde çalışıyor.

Ancak Novogratz Joe Biden ABD Başkanlık seçimlerini sermaye kazançları konusunda yüzde 40 vergi uygulama planı ile kazanırsa hisselerin büyük bir satış dalgası yaşayacağını öngörüyor.

Novogratz Teslanın hisselerini geçen yıl 2017deki kripto para çılgınlığına kıyasla 586 dolarla karşılaştırdı. O zamandan beri şirketin hisseleri çarpıcı bir hızla artmaya devam etti ve bu noktada TSLA Nasdaqta 1080 dolardan işlem görüyor.

Ünlü yatırımcı yakın zamanda Bitcoin 10 bin doları kırdıktan sonra birçok insanın beklediğinden daha hızlı 14 bin doları görebildiğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku