İşte balinaların yeni gözdesi ‘2’ altcoin

0 11

Basic Attention Token (BAT) balinaları bu hafta çantalarına kripto para arzı yaklaşık yüzde 6 daha fazla ekledi. Böylece BAT fiyatı yüzde 20den fazla arttı.

Kripto para birimi analiz firması Santiment tarafından yapılan son araştırmaya göre BATın en büyük 10 balinası alım modundaydı. Santiment en fazla BATa sahip adreslerin bu hafta dolaşımdaki kripto para arzının yüzde 5.94ünü eklediğini söyledi.

Santiment ayrıca borsa dışındaki en büyük BAT adreslerinin Temmuz 2017den bu yana en büyük birikim haftasını aştığını belirtti. Analiz şirketine göre en büyük adreslerin miktarı geçen hafta 53.53 milyon BATtan 126.92 milyon BATa sıçradı. Bu bakiyelerin sadece bir hafta içinde yüzde 136 arttığı anlamına geliyor.

Sadece BAT değil. Son 7 günde Augur (REP) balinaları da çok aktifti. Analiz şirketi en iyi 10 REP balinasının toplam kripto para arzının yüzde 451ini eklediğini açıkladı.

BATın aksine REP birikim döneminde bir düşüş yaşadı. Kripto para birimi 19 dolardan 15 dolara düştüğünde balinaların düşüşü bir fırsat olarak görüyor ve buna göre pozisyon alıyor gibi görünüyor.

BAT haber yayına hazırlandığı sırada 0.26 dolar REP 16.38 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku