‘Altcoin’lerde bu hafta kaçırılmaması gereken 2 konu

0 2

Bitcoin geçtiğimiz haftayı 9 bin doların üzerinde tamamladı. Önceki hafta etkili olan DeFi fırtınasının yerini bu hafta bir miktar sakinlik aldı. Ancak bazı DeFi projeleri öne çıktı. Bunlardan biri Celsius Network (CEL) idi. CEL son yedi gün içinde yüzde 57 arttı.

Geçen hafta Blockchcain projelerinin işbirliğine bakıldığında Chainlink (LINK) dikkat çekiyor. Bilindiği gibi Chainlink sık sık güçlü ortaklarla yapılan anlaşmalarla gündeme geliyor ve bu hafta da adı sıkça geçecek gibi.

Chainlink x Blockchain Services Network

Pazarın popüler kripto para birimi projelerinden biri olan Chainlink (LINK) salı günü Çin Ulusal Blockchain Hizmetleri Ağı (BSN) Chainlink ile entegre edildi. Açıklamaya göre devlet kurumları ve işletmeler doğrulanmış gerçek dünya verilerini Chainlink kehaneti kullanarak BSN uygulamalarına entegre edebilirler.

BSN büyük Çinli kuruluşlar ve şirketler tarafından desteklenen ve şirketlerin son derece düşük maliyetli Blockchain bulut bilişim hizmetlerine erişmeleri için tek elden hizmet sunmak üzere tasarlanmış bir Blockchain altyapı hizmetleri katmanı. BSNnin kurucu ortakları arasında Çinin Devlet Bilgi Merkezi China Mobile ve China Unionpay bulunuyor.

LINKin fiyatı 4.5 dolardan 4.90 dolara yükseldi ve gelişmenin ardından yüzde 10a yakın bir artış oldu. Bu fiyat seviyesiyle LINK rekor seviyeyi aşmaya da çok yakın. Kripto para birimi 4 Martta zirvesini 4.97 dolar ile gördü.

Chainlink x FLETA

Cuma günü Chainlink ile FLETA güçlerini birleştirdi. FLETA Güney Kore hükümeti tarafından desteklenen ve Blockchain projelerine teknoloji ve iş destek hizmetleri sunan halka açık bir blockchain platformu. Chainlink ile yapılan işbirliğinin bir parçası olarak FLETA zincir dışı hasta sağlığı verilerini bağlamak ve doğrulamak için blok zinciri Chainlink ağına entegre edecek. Böylece doktorların araştırmacıların ve hastaların klinik kayıtlarını daha kolay yönetebilecekleri ve paylaşabilecekleri belirtiliyor.

Gelişmenin ardından FLETA yüzde 20lik bir artış elde etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku