İşte balinaların en gözde 3 altcoini

0 37

Kripto analitik firması Santimente göre balinalar; Aave (LEND) Ren (REN) ve 0x (ZRX) coinlerinden haziran ayı içerisinde sert alım yapıyor. Bilindiği gibi Santiment kambiyo hesapları tarafından tutulan token miktarını ölçen balinalar olarak da bilinen bir metrik kullanıyor.

Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Birkaç hafta önce sizlere 3 ERC-20 token’ının balinalar tarafından ciddi şekilde biriktirildiğini aktaran bir makale sunduk. O zamandan beri gerçekleşen fiyat hareketleri LEND yüzde 130 REN yüzde 120 ZRX yüzde 10 şeklinde gerçekleşti… İyi ya da kötü bilmiyoruz ancak kripto para birimi dünyası hala balinaların oyun alanı… ”.

Öte yandan üç popüler metriğe dayanan Santiment kısa vadede Bitcoin için hafif bir artış veya nötr bir durum beklerken Ethereum kısa bir süre sonra yine nötr bir performans görüyor.

Santiment iki büyük kripto para biriminin durgun bir ay geçirdiğini bazı altcoinlerin de BTC ve ETHden ayrıldığını belirtti.

Şirket konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Haziran ayında Bitcoin ve Ethereumun çok sessiz zaman geçirdiği açık. DeFi projeleri tarafından yönetilen Altcoins ilk iki kripto para yardımı olmadan bile bir değere sahip olabileceklerini gösteriyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku