İşte 4 önemli analistten 16 bin dolar yorumu…

0 0

Bitcoin fiyatı yeni zirvelerden önceki son direnç seviyesine yükselirken aşırı yüksek açgözlülük seviyeleri kaydediyor.

Josh Ragere göre Bitcoin yıllık yüksek seviyesinin üzerinde kapandı ve % 700-1000lik bir yükseliş görebilir.

Bitcoinin fiyatı kısa bir süre 16.000 $ ın üzerine çıktıktan sonra bu direnç seviyesini kırmaya çalışırken bir başka önemli kilometre taşını geçti. Yayın anında kripto para birimi küçük bir gerileme yaşadı ancak yeni zirveleri test etmek için sabit görünüyor. Kripto piyasasında duyarlılık her zamankinden daha yüksek.

BTC için Korku ve Açgözlülük endeksi 87 puanla “aşırı açgözlülük” kaydediyor. Ortalama olarak metrik geçen ay 56 puanda kaldı bu da BTC yatırımcılarının olumlu bir piyasa algısıyla “açgözlülük” içinde olduğunu gösteriyor. .

 “Look Into Bitcoin” platformunun yaratıcısı Philip Swift Bitcoinin “açgözlülük” seviyelerinin Gerçekleşmemiş Kazanç / Kayıp göstergesinde de gösterildiğini belirtti. Swift bu metriğe dayanarak şunları söyledi:

Göreli Gerçekleşmemiş Kâr / Zarar göstergesi: # bitcoin ile bu son itmede şimdi “Açgözlülük” bölgesine girdi. Kulağa kötü geliyor ama aslında boğa döngüsünün büyük bir bölümünü bu alanda geçirebiliriz. Hâlâ erkenciyiz ve ters yöne gidecek daha çok yer var.

Daha sonraki kısa vadeli bir analizde Swift Bitcoinin birçok yukarı yönlü göstergesi olduğunu belirtti. Bu nedenle önümüzdeki günlerde ve haftalarda BTC fiyatının yukarı yönlü yörüngesine devam etmesini bekliyor. Bununla birlikte BTC 19.000 $ a ulaştığında bir fiyat düzeltmesi gerçekleşebilir.

Bitcoin Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak

Kripto yatırımcısı ve analisti Josh Rager Bitcoinin önceki aylık en yüksek seviyesinin üzerinde kapandığını belirtti. Bu nedenle kripto para biriminin tarihsel yapısı göz önüne alındığında Ragerın belirttiği gibi % 700 veya % 1000lik bir ralli olabilir:

Kasım önceki yüksek seviyeyi kırdığımız ilk aylık kapanış olabilir ve tarihsel olarak bu kripto piyasası için iyi yükseliş işareti oldu.

Kısa vadede haftalık grafikte 16.200 doların üzerindeki kapanış Bitcoini 17.000 dolarlık direncin ötesine itebilir. Bu anlamda analist MacroScope kripto para birimi 16.000 $ ın üzerine çıkarsa Bitcoin için “şiddetli bir hareket” bekliyor ve direnç seviyesini desteğe çevirmeyi başarıyor.

Piyasanın geri kalanı için analist Credible Crypto Bitcoinin 16.400 $ ile 14.300 $ arasında kalması durumunda “alt sezonun” daha uzun süreceğini vurguladı ve “BTC fiyatı bu aralığın dışına çıkarsa alt piyasa olumsuz etkilenebilir” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku