İspanyol bankacılık devi Ripple hizmetini başka bir ülkeye taşıdı

0 0

İspanyanın en büyük ve Avrupanın beşinci büyük bankası olan Santander Ripple destekli ödeme çözümünü bu yıl Meksikaya taşıyacak.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Şirket One Pay FXin 2020nin başlarında Meksikada satışa sunulacağını bildirdi. İlk olarak 2018de başlatılan para transferi uygulaması Rippleın uluslararası para transferi ağı RippleNeti kullanıyor. Buradaki en önemli fark bankacılık devinin Ripple teknolojisini kullanırken XRP kullanmaması.

Santander çözümün daha fazla şeffaflık daha ucuz işlem ücretleri ve daha yüksek hızlar sağlayarak genel müşteri deneyimini geliştirdiğini belirtiyor. One Pay FX şu anda altı ülkede kullanılıyor. Bu ülkeler İspanya İngiltere Brezilya Portekiz ve Şili.

Buna ek olarak Ripple bir şirket olarak Santanderden destek alıyor. Santanderin risk sermayesi kolu InnoVentures 2015 yılında A serisi bir fonlama turuna Ripplea 4 milyon dolar yatırım yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku