Işıklar Grubu Blockchain tabanlı platform oluşturuyor

0 0

Blockchain teknolojisinin ve merkezi olmayan uygulamaların ana akım sektör segmentleri tarafından benimsenmesine gerek kalmaz. Çünkü Fortune 500 şirketlerinin birçok parlayan örneğinin yanı sıra süreçlerini daha da optimize etmek için bu tür çözümleri uygulayan girişimleri de vardır. 

Kripto para teknolojileri için kullanım vakaları büyümeye devam ettikçe 50 yıldan fazla bir Türk şirketi uzun vadeli ortaklarının yanı sıra ilgilenen yeni üyelerden yararlanmak için blockchain üzerinde evrensel bir müşteri sadakat programı oluşturarak uzaya girdi. 

Işıklar Holding A.Ş. Türkiyenin inşaat sektöründe malzeme tedarikçisi olarak tanınan bir isim… 

Işıklar Holding Türkiyede halka açık bir milyon dolarlık şirkettir ve ISIKC platformu ile ortaklarına bağlı olmaktan ziyade üretilen iş hacmine dayalı indirimlerden fayda sağlayan çok daha düzgün ve şeffaf bir sadakat çözümü sunmayı planlıyor. Bu şekilde Işıklar Holding ortaklara şirketin kendileriyle adil ve şeffaf bir şekilde ilgilenmeye kararlı olduğunu açık bir mesaj gönderecek.

ISIKC blockchain tabanlı sadakat platformu yalnızca teknolojide yetkin olmakla kalmayıp aynı zamanda son derece rekabetçi inşaat malzemeleri pazarını da anlayan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu. Diğer tüm blockchain tabanlı uygulamalar gibi ISKIC platformu da ISKIC sembolü altında çalışan Isiklar Coin ismiyle destekleniyor. Işıklar Grubu ile işlem yapan ortaklar ve bayiler onlardan her ürün ve hizmet sipariş ettiklerinde bu madeni paraları kazanacaklar ve satın alınan malzemelerde indirim şeklinde ödüllendirildikleri ISIKC madeni para tutma modellerine dayanacaklar.

ISIKC sadakat programını başlatmaya yönelik girişimin bir parçası olarak Işıklar Grubu token satışları düzenliyor. İlk satış öncesi aşama 13 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayacak ve girişimin bir parçası olmak isteyenler ISIKCyi coin başına 02 dolar gibi düşük bir fiyattan satın alabilirler. Satış toplam coinlerin yüzde 10u ile sınırlı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku