IOTA karlı bir yatırım olabilir… İşte nedeni!

0 10

IOTA işlem ücreti olmadan dijital cihazlar arasında güvenli veri aktarımına izin veriyor. Çok iyi bir ekip bu projenin arkasında duruyor ve bu kripto para biriminin temelleri giderek gelişiyor

Uzmanlar fiyat 030 ABD dolarının üzerine çıkarsa bunun bir “satın alma” sinyali olabileceğini ve 035 ABD dolarına kadar bir ivmelenmeyi beraberinde getirebileceğini belirtiyor.

IOTAnın fiyatı şu anda 027 dolar civarında duruyor ve bu da 2020 için IOTA fiyat tahminlerinden hala çok uzak. IOTA 020 dolar civarında güçlü bir destek buldu ve teknik tablo fiyatın önümüzdeki haftalarda toparlanabileceğini gösteriyor.

Temel analiz: IOTA şu anda çok iyi bir risk / ödül oranına sahip

Beklenti şu anda piyasada IOTAnın çok iyi bir risk / ödül oranına sahip olduğu ve analistlere göre IOTAnın önümüzdeki yıllarda yeni bir fiyat rekoruna ulaşabileceği yönünde. IOTA ağın merkezinde MIOTA kısaltması bulunan bir kripto para birimine sahip Almanya merkezli bir dağıtılmış defter teknolojisi projesi.

Bu proje akıllı enerji e-Sağlık otomotiv endüstrisi Endüstriyel küresel ticaret ve tedarik zincirleriyle bağlantılıdır. Bu projenin arkasında çok iyi bir ekip duruyor bu kripto para biriminin temelleri sürekli olarak gelişiyor ve mevcut fiyat 030 $ lık mevcut direnç seviyesine yakın.

IOTAnın arkasındaki teknolojinin adı Tangle ve IOTAnın blockchain teknolojisini kullanmadığını söylemek önemlidir. Bu güvenli veri aktarımlarının işlem ücreti olmadan kendi kendini düzenleyen bir şekilde doğrudan dijital cihazlar arasında gerçekleşmesini sağlıyor.

Kullanılacak bağlı cihaz sayısının 2025 yılına kadar 75 milyara ulaşacağı tahmin ediliyor ve aynı dönemde geniş bant hızlarının sadece iki katına çıkması bekleniyor. Tüm bu cihazların üretecekleri tüm veriler için sürekli olarak merkezi bulut ambarlarına bağlanması mümkün olmayacak ancak bu IOTA ile çözülebilir.

IOTAnın Bitcoine göre pek çok avantajı vardır – IOTAnın madencileri yoktur ve bu nedenle ücretleri ve diğer çıkar çatışmalarını artırmak için ağı yavaşlatacak hiçbir teşvik yoktur. IOTA en başından her şeyle etkileşime girecek şekilde planlandı ve IOTA tüm kodlama dillerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. IOTAnın bir başka avantajı da “Paylaşım Ekonomisi” kavramıdır içinde çip olan herhangi bir şey siz kullanmadığınızda onu kullanan diğer kişilere kiralanabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku