INTERCONTINENTAL BORSA CEO SU: BAKKT BU YIL ÇIKACAK

0 0

Kıtalararası Borsa CEOsu (ICE) firmanın dijital varlık platformu Bakktın daha sonra 2019da piyasaya sürülmesini bekliyor. Bu yorum 7 Şubat Perşembe günü ICE CEOsu Jeff Sprecher tarafından yapıldı. Sprecher şirketin dijital varlık platformunun başlatılması da dahil olmak üzere stratejik girişimler için 1 milyar doların üzerinde harcadığını açıkladı.

ICE New York Borsası ile birlikte 23 önde gelen borsada faaliyet gösteriyor.Şirketin CFOsu Scott Hill mevcut finansal performansına dayanarak Bakktın getirdiği harcamalarla ilgili beklentilerini daha da açıkladı:

Ve son olarak Bakkt’a yaptığımız yatırım ilk çeyrekte cari oranına dayanarak 20 milyon ila 25 milyon dolar arasında bir maliyet üretecektir. Bakkttaki ilerlemenizi ve yıl boyunca ilerlediğimiz yatırım düzeyini güncelleyeceğiz. ”

Bu arada Sprecher; hali hazırdaki ayı piyasasına rağmen kurumsal yatırımcının ilgisinin çok ciddi olduğunu belirterek;

Şu anda yaptığımız şey birçok dev şirketi heyecanlandırdı. Bazıları yatırım yaptı bazıları ise bizle iritbat halinde ve çalışıyor. Starbucks ve Microsoft’u zaten duyurduk ancak bunlar gibi diğer şirketler de olacak. Umudumuz çok kaliteli ve ciddi bir şirket yaratmak ve bu ekosisteme katkıda bulunmak” dedi.

Hill Bakktın 2019 odaklı bir gündemden ziyade uzun vadeli bir proje olduğu söyledi.

Bence Bakkt gerçekten bir yatırım […] Bu gelecekle ilgili daha fazla ve gelecekte göreceğimiz gelir ve pazar olanakları hakkında.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku