İngiltere’nin En Büyük Gazetesi: Bitcoin Arz Şoku Büyük Ralliyi Tetikleyebilir

0 0

İngilteredeki en popüler haber kaynağı 33 milyon okur kitlesi için Bitcoini öne çıkarıyor ve merkeze yerleştiriyor.

Sun Bitcoin’in sınırlı temini ve tüm BTC’lerin % 85’inin kazıldığı konusunda bir makale yayınladı. Makalede “kıtlığın başlamak üzere olduğunu” söyleyen popüler kripto yatırımcısı Rhythmin açıklamalarına da yer veriliyor.

Sun ayrıca Bitcoinin stok / akış oranındaki son analizine de işaret ediyor.

“Önceki analizler koinin değerinin zaman içinde daha az olduğu için zıplayabileceğini ileri sürdü. Güvenilir kripto para analisti PlanB kısa süre önce Bitcoin’in 2020 yılına kadar 82.000 Sterlin değerine ulaşarak mevcut değerinin on katı olabileceğini hesapladı.

Diğerleri daha az iyimser ve Facebook’un kendi kripto para birimini piyasaya süreceğini duyurmasıyla beslenen son bir değer patlamasının 2020 yılına kadar Bitcoin’de fiyat artışı oluşturacağını savunuyor. ”

Stok akış oranı altının fiyatını tahmin etmek için sıklıkla kullanılır. Stok akış oranı Bitcoine uygulandığında BTC’nin azalan arzının on yıldan daha az bir sürede BTC’nin fiyatını 1 milyon dolara çıkaracak bir ralliyi tetikleyebileceğini gösteriyor. 

CNBC’den Joe Kernen Squawk Boxa çıkardıktan sonra göstergeye ana akımda daha fazla yer veriliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku