İngiltere kraliçesi II. Elizabeth Bitcoin e yatırım yaptı mı?

0 3

Financial Times Kraliçe II. Elizabethin kısa süre önce Buckingham Sarayına gönderilen bir blok zinciri araştırma dergisine ilgi gösterdiğini bildirdi.

Binance CZ Kraliçe Elizabethin Bitcoine sahip olabileceğine dair tweet attığı için bu durum şimdi spekülasyon yarattı.

  The Financial Timesa göre kraliçenin ofisi tarafından paylaşıldığı üzere bir blok zinciri günlüğü geçen gün Buckingham Sarayına gönderildi. Paket İngiliz Blockchain Derneği (BBA) tarafından gönderildi ve derginin altıncı baskısı oldu.

Kraliçenin ofisinden paket için İngiliz Blockchain Derneğine teşekkür eden olumlu bir yanıt gönderildi. Yanıt Kraliçe Elizabethin dergi ile ilgilendiğini ve bunun hem basılı hem de online sürümü olan açık erişimli ilk DLT araştırma dergisi olduğunu belirtti.

 İngiliz Blockchain Derneği blok zinciri hakkında yazan ve BM IBM Microsoft üniversiteler ve diğer kuruluşlarla işbirliği yapan İngiltere merkezli bir kar amacı gütmeyen kuruluştur.

Binance CZ: “Kraliçenin kaç Bitcoine sahip olduğunu merak ediyorum”

En büyük kripto borsası olan Binance CZnin kurucusu ve CEOsu Queen Elizabethin büyük bir Bitcoin sahibi olabileceği gerçeğiyle dalga geçerek FT makalesini Twitterda paylaştı.

CEO: “Acaba kaç tane  Bitcoini var” diye yazdı

Topluluk kraliçe hakkında teoriler ve Bitcoin ve altcoin saklama olasılığı hakkında önerilerde bulunarak eğlenerek CZyi destekledi.

Eski nesil Bitcoini sevmez

Birleşik Krallıkta son birkaç yılda yapılan anketlere göre blockchain tabanlı varlıklar yalnızca Y kuşağının tercih ettiği ve sermayelerine bahse girmeye istekli olan bir şey.

Eski nesil hisse senedi altın ve gayrimenkul gibi geleneksel finans piyasalarını tercih ediyor. Bununla birlikte son zamanlarda Paul Tudor Jones Robert Kiyosaki ve diğerleri gibi milyarderler bunun iyi bir enflasyon koruması ve değer deposu olduğuna inanarak dikkatlerini Bitcoine çevirdiler.

Bununla birlikte dünyanın en zengin insanlarından biri olan Warren Buffett Bitcoini hala “fare zehiri” olarak adlandırarak reddediyor. Tron CEOsu Justin Sun liderliğindeki bir grup kripto etkileyicisiyle öğle yemeği bile kripto konusundaki fikrini değiştiremedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku