İkinci teşvik  paketi Bitcoin i destekleyebilir mi?

0 0

OKEx CEOsu Jay Hao ABD’deki İkinci teşvik  Paketinin Bitcoini Destekleyebileceğini söyledi…

Hao bireysel yatırımcıların Bitcoine yatırımını artıracağını çünkü başka hiçbir yerde daha iyi getiri bulunamayacağını söyledi.

Kripto borsası OKExin CEOsu Jay Hao ikinci bir ABD teşvik planının Bitcoin’in (BTC) fiyatının daha da artmasına neden olabileceğini öne sürdü.

Hao Pazartesi günü LinkedIn’de yazdığı notta Mart ayı sonunda ABD’de 2.2 trilyon dolarlık teşvik paketinin imzalanmasından sonra Bitcoinin 6 bin 580 dolardan 10 bin 400 dolara kadar yüzde 58 ralli yaptığını vurguladı. Hao Trump yönetiminin Amerikan ekonomisini canlandırmak için 1 trilyon dolarlık bir teşvik paketi daha planladığına dair haberi anımsatarak ikinci bir teşvik paketinin Bitcoin’in fiyat artışını ateşlemesi olasılığının oldukça yüksek olduğunu savundu. Hao ayrıca kurumsal yatırımcıların Bitcoine artan ilgisinin de fiyat üzerindeki olası etkilerine dikkat çekti.

MNUCHIN: TEMMUZDA YENİ BİR TEŞVİK YASASI KABUL EDİLEBİLİR

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin dün Bloomberge verdiği mülakatta başka bir teşvik paketini ciddi şekilde değerlendirdiklerini Temmuzda yeni bir teşvik yasasının kongrede kabul edilebileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku