İki dev kripto para borsası el ele veriyor

0 1

Kripto borsası KuCoin kripto endüstrisini ileriye taşımak için başka bir borsa Poloniex ile anlaştıklarını açıkladı.

Cointelegraphta yer alan habere göre; “KuCoin ve Poloniex ticaret teknolojisi araştırma ve geliştirme likidite paylaşımı ürün yinelemeleri PoS [proof-of-stake] ve PoW [proof-of-work] madencilik havuzları ve diğer endüstriyel keşiflerde el ele verecek” denildi

Poloniex ve KuCoin sektör içinde birbirleriyle rekabet etmek yerine kripto endüstrisinin bir bütün olarak ilerlemesine yardımcı olmayı hedefliyor. İkili için ortak girişimler arasında bir araştırma kuruluşu oluşturmanın yanı sıra diğer belirtilmemiş çabalar yer alıyor.

Açıklamada KuCoinin Poloniex ile ekip kurma kararının her iki tarafa da güçlerini ödünç verdiği için yardımcı olduğu belirtildi.

KuCoin Global CEOsu Johnny Lyu “Bugünün uluslararası politik ve ekonomik durumunun karmaşıklığı nedeniyle küresel kurumsal ve hatta bireysel yatırımcılar yeni sistemik riski ve yüksek kaliteli varlıkların uzun vadeli stratejik getirilerini dengelemeye çalışıyorlar” dedi.

Lyu işbirliğinin iki şirketin gelişen kripto ve blok zinciri endüstrisinde tutulan fırsatlardan yararlanmasına yardımcı olduğunu açıklayarak “Beş yıl sonra geriye dönüp baktığımızda KuCoin ve Poloniex arasındaki stratejik ortaklığın dijital varlıklar endüstrisinin dikkate değer bir kilometre taşı olarak görüleceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Poloniexin küresel iş ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Shelley Wu kripto endüstrisindeki rekabetçi bir doğayı anlattı. Poloniex ve KuCoin ortaklığını örnek olarak kullanarak ortak hedefler için ortak çabaları içeren farklı bir yaklaşım önerdi.

Mart ayında KuCoin liderliğini değiştirerek Lyunun CEOsu oldu ve o zamanlar CEO olan Michael Ganı borsanın aşırı izleme birimi KuGroupun başkanı yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku