İki Asya kripto borsası küresel erişimi genişletmek için ortak oldu

0 1

Güney Koreli kripto borsası Bithumb Singapur merkezli borsası Bitmax.io ile stratejik bir ortaklık yaptığını açıkladı. İşbirliğinin küresel yatırımcılara ulaşmak için yeni fırsatlar yaratacağı belirtiliyor.

İki borsa likidite açısından Asya’nın en popüler platformları her biri günlük 350 milyon doların üzerinde işlem hacmine sahip. 2014’ten bu yana faaliyet gösteren Bithumb Güney Korenin en büyükleri arasında yer alıyor. Singapur merkezli Bitmax ise 2018’de kurulmasına rağmen yenilikçilik ve agresif büyüme stratejisi ile hızla ün kazandı.

Birçok büyük borsanın yaptığı gibi Bithumb ve Bitmax de opsiyonlarını çeşitlendirerek türev ürün hizmetleri vermeye başladı.

ORTAKLIK KRİPTO PİYASALARININ TEKEMMÜLÜNE İŞARET

Bu gibi anlaşmalar blok zincir alanının artan kurumsal gelişimini yansıtıyor. Bithumb ve Bitmax gibi büyük borsalar güvenilirlik ve profesyonellikle itibar kazanıyor. Ayrıca müşterinizi tanıma ve kara para aklama karşıtı yasalar gibi düzenlemelere de tamamen uygun hareket ediliyor. Bu tip sınır ötesi işbirlikleri finans sektöründe farklı uzmanlıklara da kapı açıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku