Binance, kripto bulut hizmetleriyle Amazon ve Google ın yerine aday

0 0

Kripto borsası Binance hızla dijital varlık dünyasının Googleına dönüşüyor. Binance’ın son girişimi arama motoru devinin yanında Amazon ve Microsoft ile rekabet edecek.

Binance kripto borsası pazarının yarısından fazlasına hakim olarak Bittrex Poloniex Bitfinex gibilerini geride bıraktı.

Bloomberg’in haberine göre Binance artık teknoloji devlerinin alanına el atmak istiyor. Habere göre Malta merkezli şirket; kendi borsalarını başlatmak isteyen müşterilere teknoloji ve likidite sağlayarak iş hizmetlerine ilk adımını attı.

BINANCE BULUTU

Binance kurumsal müşterilerinin kendi teknoloji altyapısını kullanarak kripto borsası oluşturabilmesi için bulut operasyonunu duyurdu.

Binance böylece dünyanın en büyük bulut servis sağlayıcılarından biri haline gelen Amazon ve Google gibi tüketici tabanlı teknoloji devlerinin ‘tekel’leşmiş dünyasına yeni bir oyuncunun girdiği anlamına geliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao Bloomberg’e verdiği mülakatta Binance Cloudun beş yıl içinde firmanın en büyük gelir kaynağı haline gelebileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku