Az Bilinen İki Altcoin Coinbase’de Listelendikten Sonra Fırladı!

101

Coinbase’den destek aldıktan sonra iki altcoin çift haneli rakamlarla yükseliyor. PlayDapp (PLA) Blockchain oyun platformunun yerel token’ı ve NFT piyasasının yanı sıra ödeme token’ı olarak da kullanılan Alchemy Pay (ACH), Coinbase Pro’da listeleniyor. Listelenmenin ardından PlayDapp (PLA) son 24 saat içinde yüzde 50’den fazla yükselirken, ACH aynı dönemde yaklaşık yüzde 70 arttı.

Bu altcoin projesinin değeri 24 saat içinde yüzde 70’in üzerine çıktı

Merkezi olmayan bir altcoin projesi olan PlayDapp (PLA) token’i, 5 Ağustos Perşembe günü her biri 1,24 ABD doları ile tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı. Blockchain tabanlı bir oyun platformu token’i olan PLA, son 24 saatte yüzde 70’in üzerinde yükseldi ve yüzde 366’lık büyük bir hacim artışı yaşadı. PlayDapp’ın 24 saatlik hacmi, mevcut 205 milyon doları piyasa değerine karşılık 2 milyar dolara yakınlaştı.

Altcoin, CoinMarketCap’te 11.163 token arasında 238. sırada yer alıyor. Oyun platformu, maksimum 700 milyon PLA token arzına kıyasla toplam 182 milyon token arzına sahip. 2 Ağustos günü Coinbase Pro’da listelenen altcoin’in 4 Ağustos itibariyle PLA-USD paritesi yalnızca-limit modunda kaldı. Coinbase’in konuya ilişkin açıklaması ise şöyle:

PLA-USD sipariş defterimiz artık sadece limit moduna girecek. Limit emirleri verilebilir ve iptal edilebilir ve eşleşmeler meydana gelebilir. Piyasa emirleri gönderilemez. Emir defteri en az 10 dakika boyunca sadece limit modunda kalacaktır.”

Alchemy Pay (ACH) Coinbase’de kısıtlama olmaksızın işlem görüyor

PLA gibi 2 Ağustos’ta Coinbase’de listelenen bir diğer altcoin projesi ise Alchemy Pay (ACH). ACH-USD paritesi, Coinbase’in sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmesini karşıladıktan sonra kısıtlama olmaksızın işlem görüyor. Coinbase’den gelen açıklama ise şu şekilde:

ACH-USD sipariş defterimiz artık tam işlem modunda. Limit, piyasa ve stop emirlerinin tümü artık mevcut.

Blockchain tabanlı bir altcoin projesi olan Alchemy Pay (ACH), profesyonellerden oluşan ekibi tarafından, geleneksel ödeme ortamının verimsizliklerini gidermek için oluşturuldu.  ACH, mevcut herhangi bir ana platformda dağıtılabilen, işletmeler için hepsi bir arada yasal para birimleri ile kripto para birimleri arasında ödeme platformu olarak çalışıyor. Öte yandan Coinbase, Rai Reflex Index (RAI) stablecoin’i de listelerine ekledi. Ancak, stablecoin yalnızca Coinbase Pro ile sınırlı ve henüz diğer Coinbase platformlarında açıklanmadı. Konuya ilişkin açıklama ise şu şekilde:

ACH, PLA ve RAI henüz Coinbase.com’da veya tüketici mobil uygulamalarımızda mevcut değil. Bu destek eklendiğinde ayrı bir duyuru yapacağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com Thenewscrypto.com/ Kalkinemedia.com/ca
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku