İçinde 1 BTC veya Daha Az BTC Bulunan Bitcoin Adreslerinin Sayısı Artıyor!

0 22

Blockchain ve kripto para veri izleyicisi Glassnode’a göre, 1 BTC veya daha az miktarda Bitcoin adreslerinin sayısı toplam bitcoin arzının yüzde 5,20’sini kontrol ediyor.

Glassnode, üç yıl önce bu adreslerin tüm BTC’nin payının yüzde 3,97’si kontrol ettiğini bildirmişti. Güncel verilerle ise adreslerin kontrolünde BTC miktarı yüzde 1,23 artmış durumda. Analistler, piyasanın yükseliş eğilimi mi yoksa düşüş eğilimi mi göstereceğini tartışırken, BTC hafta boyunca 53 bin dolar ve 61 bin dolarlık bölgede hareket etti, etmeye devam ediyor.

Bitcoin, sınırlı arzına rağmen hem küçük hem de büyük yatırımcılar için günlük bir yatırım fikri haline geliyor ve birçoğu yükselişe geçiyor. Glassnode’un raporu, Bitcoin fiyatının artmaya devam edebileceğine dair bir umut ışığı veriyor. Öte yandan bir diğer veri sağlayıcısı CryptoQuant, borsalardaki BTC arzının geçen hafta 2,36 milyondan 2,33 milyona düştüğünü gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku