IBM, Blockchain tabanlı bir işlem platformunda hissedar oldu

0 7

IBM Corporation we.trade ile işbirliğini genişleterek blockchain alanına katılımını sağladı. IBM uluslararası ticaret için blockchain tabanlı platformda hissedar oldu.

IBM we.trade ilişkisini genişletiyor

2017 yılında Dijital Ticaret Zinciri adı altında faaliyete geçti. Başlangıçta 9 banka projeyi destekledi ancak o zamandan beri CaixaBank Deutsche Bank HSBC Nordea Rabobank Santander UBS ve UniCredit dahil olmak üzere sayı 12ye yükseldi.

Dev çokuluslu teknoloji şirketi yukarıda bahsedilen bu  12 mevcut banka hissedarıyla birlikte we.tradedeki en yeni hissedar oldu.

DLT merkezli firma “ticaret finansmanı borç verme sürecini iyileştirmek şirketleri işlerini büyütürken ve yeni pazarlara açıldıklarında desteklemek için tasarlandı açıklamasını yaptı.

IBM Blockchain Platformunun en son sürümü üzerine inşa edilen we.trade dijital finans çözümleri sunarak ticaret finansmanı sürecindeki kağıt belgelerin yerine geçmeye çalışıyor.

We.trade CEOsu Ciaran McGowana göre “Başka hiçbir blockchain tabanlı ticaret platformu üye kuruluşlar ve müşterileri için değer yaratmak için çok hızlı hareket etmedi. Firmanın yatırımlarını sürdürmeye ve kuruluşun hizmetlerini daha da fazla genişletmeye devam edecek” dedi.

“We.trade ve IBM için stratejik yön tüm ticaret ekosisteminde büyümeyi ve şeffaflığı artırmaya blockchainin ağ etkisini arttırmak için işbirliği yapmaya ve ticaret finansmanı ile pazar alanına gibi hizmetlere erişimi genişletmeye odaklanıyor.

IBMden GM Blockchain Hizmetlerindeki Jason Kelley We.trade diğer bölgesel ticaret hizmetleri platformlarıyla bağlantı kurarak bankaların yeni güvenilir ticaret koridorları oluşturmalarına ve pazarları genişletmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku