GoodDollar’dan 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi

0 2

Blockchain teknolojileri ile evrensel temel gelir sunmak için kar amacı gütmeden çalışan GoodDollar eToro yatırım platformu için 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi başlattı.

eToro bu koronavirüs yardım kampanyasını kolaylaştırmak için GoodDolların UBI cüzdanını kullandı; 300den fazla çalışan koronavirüs pandemisiyle savaşmak için yapılan hayati işi desteklemek adına yerel İsrail hayır kurumlarına 100 bin dolar bağışlamak için bu cüzdanları kullanıyor.

Yoni Assia CEOsu ve eToro Kurucu Ortağı konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu girişim sadece hayırsever bağışlarla başkalarına iyilik yapmakla ilgili değil aynı zamanda sosyal etki ve küresel refah için kararlı bir kolektifin gücünü göstermekle ilgiliydi. Koronavirüs pandemisi evrensel bir temel gelir iddiasını güçlendiriyor. Doğrudan nakit transferleri ve yardım paketleri artık tüm siyasi sistemin desteklenmesinde düzenli asgari gelirin önemini gösteren günlük siyasi sohbetin bir parçası.”

Yoni Assia konuşmasına “GoodDollar daha fazla insana birbirleri için iyi şeyler yapmalarına ilham vermek için yenilik ve ağ efektlerini kullanmakla ilgilidir. Daha fazla etkiye ulaşmak için çaba gösteriyoruz ve herkese başkaları için iyilik yapma fırsatı veriyoruz şeklinde devam etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku