İşte Santiment’e Göre Adres Etkinliği En Güçlü 5 Altcoin!

78

Blockchain analitik firması Santiment, son zamanlarda adres etkinliği açısından sürekli güç gösteren beş Ethereum tabanlı (ERC-20) altcoin incelemesinde bulundu. Santiment, düşük hacimli kripto paraları filtreleyerek, yalnızca CoinMarketCap’teki en iyi 200 kripto para birimini analizine dahil etti.

1. Small Love Potion (SLP)

Santiment’in listesindeki ilk kripto para Small Love Potion (SLP) oldu. SLP tokenleri, Blockchain tabanlı Axie Infinity oyununu oynayan kullanıcılar tarafından kazanılır ve “Axies” adı verilen yeni dijital evcil hayvanlar oluşturmak veya üretmek için kullanılabilir. Santiment’e göre, altcoin SLP’nin adres aktivitesi, fiyat hareketiyle olan farklılığı göz önüne alındığında güçlü bir yükseliş sinyali olabilir. Santiment konuya ilişkin olarak şu açıklamada bulundu:

SLP adres etkinliğindeki ani artış çok etkileyici. Mutlak değeri çok büyük! 32.000 Ethereum adresi bu parayla günlük olarak etkileşime giriyor. Geçen gün fiyatın %10 düşmesiyle en güçlü yükseliş ayrışmasını oluşturdu.

Altcoin Small Love Potion (SLP) Kaynak: Santiment

2. Altcoin Status (SNT)

CoinMarketCap’e göre, yazımız hazırlanırken SLP 0,31 dolardan işlem görüyor. Santiment’in listesinde, bir mesajlaşma sistemine sahip merkezi olmayan bir tarayıcıya sahip bir mobil ve masaüstü işletim sistemi olan Status (SNT) yer alıyor. Altcoin SNT, kullanıcıların Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulamalara (DApp’ler) erişmesine izin verir. Santiment’e göre, SNT, aktif adresleri artan başka bir kripto paradır. Konu hakkında görüşlerini paylaşan Santiment şunları söyledi:

Fiyatla birlikte büyüyen aktif adresler. Bu iyi bir işaret. Burada endişe verici bir şey yok.

Altcoin Status (SNT) Kaynak: Santiment

3. Altcoin Nexo

Santiment’in listesinde üçüncü sırada kripto kredi platformu Nexo yer alıyor. Santiment, Nexo’nun adres etkinliğinin güçlü kalmaya devam etmesine rağmen, son düşüşün şu an için adres etkinliğinin zirvede olduğunu gösterebileceğini söylüyor. Santiment, altcoin Nexo hakkında şu ifadeleri paylaştı:

Bir yandan, artan adres etkinliği ile nispeten durgun fiyat arasında güzel bir yükseliş farklılığı görebiliriz. Öte yandan, aktif adresler yükseliş trendini kırabilir ve buradan düşebilir.

Altcoin Nexo Kaynak: Santiment

4. Sandbox (SAND)

Santiment’in analiz ettiği bir sonraki varlık, kullanıcıların oyunlar, sanat eserleri veya etkinlikler gibi sanal deneyimleri basabileceği, satın alabileceği ve satabileceği sanal bir dünya olan The Sandbox’tır (SAND). Santiment’e göre, altcoin SAND’ın adres etkinliğindeki artışlar daha önce fiyatta bir düşüşe işaret ediyordu. Bu hususta Santiment şu ifadeleri paylaştı:

Burada ne görüyoruz. Bir çeşit desen. 1) Aktivite artışlarını birkaç günde bir ele alın. 2) Fiyat daha önce zirvede. Tarih tekerrür ediyorsa, mevcut artış, devam eden fiyat düzeltmesinin bir işaretidir.

Altcoin Sandbox (SAND) Kaynak: Santiment

 

5. Decentraland (MANA)

Santiment’in en güçlü adres etkinliğine sahip Ethereum belirteçleri listesinde sonuncusu Decentraland (MANA). Decentraland, kullanıcıları sanal gerçeklik uygulamaları oluşturabilecek, satın alabilecek veya bunlardan para kazanabilecekleri Ethereum tabanlı bir Blockchain’dir. Kripto öngörü firması, altcoin MANA’nın adres etkinliğinin şimdilik bir zirveye ulaştığını ve bunun bir düzeltmenin başlangıcı olabileceğini söylüyor. Konuya ilişkin olarak şunları ekliyor:

Adres artışları zaten bitmiş gibi görünüyor. Belki de tarihsel kalıplarına göre en iyi işaret gibi görünüyor. Fiyat tehlikede olabilir.

Decentraland (MANA) Kaynak: Santiment
Decentraland (MANA) Kaynak: Santiment

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku