Hyundai, Blockchain ekosisteminde büyümeye devam ediyor

0 1

Hyundainin Korea Intellectual Property Officene üç ticari marka kaydettikten sonra Avrupa merkezli yan kuruluşu Hdac ve IT kolu Hyundai BS&C aracılığıyla bir blockchain ekosistemi başlatmak istediği bildirildi.

Yerel bir medya kuruluşu olan Chosuna göre Hyundai BS&C CEOsu Chung Dae-sun yetkililere Altum Atolo ve Rizon markaları için başvurdu. Her uygulamanın kripto para birimlerini tutabilen tanımlayıcı elektronik cüzdanları bulunuyor.

Kripto hizmetlerinde gelişme

Son ticari marka dosyalamasından elde edilen veriler şirketin kripto ticareti kripto ATMleri kriptoyla ilgili donanım yazılım kripto verme ve satış gibi hizmetler sunmayı amaçlayabileceğini gösteriyor.

İlk raporlama bu hizmetlerin bir Proof-of-Stake Dapp depolama ve iletim gibi ekosistem için gerekli temel işlevleri içerebileceğini iddia ediyor.

CertiK ve Hdac ortaklığı

Bir blockchain denetim firması olan CertiK Hdac ana ağının “Friday” olarak bilinen tasarımı üzerinde bir denetim yaptıktan sonra Hdac ile ortaklık imzaladı .

CertiK pazarlama müdürü Connie Ngo şunları söyledi:

“Hdacın gelecek planları nedeniyle Hdacın güvenliğe odaklanması ve CertiKin Hdac gibi daha büyük kurumsal düzey çözümleri destekleme yeteneğinin bir sembolü olarak birbirleriyle ortaklık kurmanın mantıklı olacağına karar verdik.”

Güney Koreli otomobil üretim devi 2019dan beri iş kolunda blockchaini güçlendirmek için adım atıyor.

Hdac  Ekim 2019da 10 milyon dolarlık bir blockchain yatırım fonu açıkladı. Fonlar projenin ana ağını başlatmaya merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeye yeni endüstri girişimlerini desteklemeye ve kripto para birimi tazminat sistemi ile bir ekosistem oluşturmaya yardımcı olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku