Cardano Mucidi Kızdı: ADA Değil, Bu 2 Altcoin'den Alın!
Cardano Mucidi Kızdı: ADA Değil, Bu 2 Altcoin'den Alın!

Hoskinson Ünlü İsimleri Eleştirdi! Bu Altcoin, BTC’den Çok Daha İyi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin projesi ve ETH rakibi Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, lider kripto para birimi Bitcoin ve sıkı bir Bitcoin takipçisi olan Michael Saylor’a karşı eleştirilerde bulundu. İşte detaylar…

“Bu altcoin projesi BTC’den çok daha iyi!”

Moğolistanda yaptığı bir “Ask Me Anything” (Bana soru sor) oturumunda Charles Hoskinson, Michael Saylor’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı çarpıcı açıklamalara ve Cardano’yu bir menkul kıymet olarak ele almasına ilişkin düşüncelerini aktardı. Hoskinson, kripto para piyasalarında popülerliğiyle dikkatleri üstüne çeken isimlerden Michael Saylor ve Tone Vayes’i karşılaştırıyor.

Ünlü Cardano CEO’su yaptığı açıklamalarda bu kişinin kişisel bilgileri hakkında da bilgiler verirken, Vays’ın eskiden çok fazla bilinen bir isim olduğunu aktarıyor ve bu ismin Bitcoin dışındaki her şeyin bir dolandırıcılık olduğunu iddia ettiğini belirtiyor. Kripto para piyasalarında son zamanlarda yaşanan düşüşler sonrası birçok yatırımcı gibi birçok uzmanın da kafası karışmış durumda olsa da yaptığı açıklamalarda Hoskinson, Michael Saylor’ın da Tone Vayes benzeri bir isim olduğunu açıklayarak, “Bitcoin’in doğru yol olduğunu” ve diğer her şeyin bir aldatmaca ya da menkul kıymet olduğunu söylediğini belirtiyor.

Hoskinson: “Bitcoin’e göre kullanım alanları çok geniş”

Charles Hoskinson CEO’su olduğu Cardano (ADA) projesi’nin, kripto para piyasalarında son derece önemli bir yerde bulunduğunu ekleyerek, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’den çok daha fazla merkeziyetsiz olduğunu belirtiyor ve sadece bir değer birikim aracı olarak görülen BTC’den çok daha fazla kullanım alanına sahip olduğuna dikkat çekiyor. Ünlü CEO’ya göre kripto para yatırımcıları, ADA token’ını sadece alım satım işlemlerinden para kazanmak için değil, ayrıca Cardano tabanlı çok sayıda proje ve ürün üzerinde harcamalarda bulunmak üzere de kullanıyor.

Cardano Kurucusu, Ünlü Şarkıcının Albümünde Yer Alacak!

Daha önce kriptoarena.com olarak sözlerini aktardığımız isim Michael Saylor ise Cardano (ADA) token’ının bir menkul kıymet olduğunu iddia ediyor. Ünlü CEO Hoskinson ise bu duruma karşılık olarak verdiği cevapta; lider kripto para biriminin tek gerçek kullanım alanının spekülasyon yapmak olduğunu ve buna rağmen hiçbir yatırımcının BTC’yi bir menkul kıymet olarak ele almadığını belirtti. Öte yandan Hoskinson’ın, Michael Saylor’ın şirketi olan MicroStrategy’nin sürekli olarak Bitcoin’i bekleyerek ilerlemesi halinde yakın zamanda iflas duyurusunda bulunacağını da ekliyor. Hatırlayacağınız üzere Michael Saylor, daha öncesinde de Ethereum (ETH)’un bir menkul kıymet olduğu söylentilerinde de bulunmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Hoskinson Ünlü İsimleri Eleştirdi! Bu Altcoin, BTC’den Çok Daha İyi