Herkes korktuğunda açgözlü olma zamanı mı?

0 1

Kripto piyasası sağlıklı bir düzeltme başlattı. Kripto fiyatları keskin dalgalanmalar gösterebilir bu nedenle bilinmesi gereken en önemli şey ralliyi devam ettirmek için bu aşamaya ihtiyaç olduğudur. Teknik göstergeler çok uzun süredir aşırı alım bölgesinde. Ralli 20.000 $ a giderken “boğulmaya” başladı. Bu piyasa için çok ciddi bir psikolojik ve teknik direnç seviyesidir ve bu engelin yatırımcıların iyimserliğini test edeceğine şüphe yoktu.

Uzun süredir aşırı alım durumunda olan Korku ve Açgözlülük Endeksi ve RSI gibi teknik göstergeler düzeltmenin başladığı Haziran 2019a benzer şekilde iyi çalıştı.

Ralli10 bin dolardan başladı ve 195 bin dolarta tıkandı.16.000 dolara a geri dönüş Fibonacci düzeltmesi kapsamında ancak bu seviyenin altında hızlı bir düşüş Ekim-Kasım arasındaki tüm yukarı doğru hareketi ortadan kaldıracak.

Görünüşe göre bazı yatırımcılar ABDde hafta sonuna kadar olan büyümeden kar elde etmeye karar verdiler. 2017nin başlarında Bitcoin rallisi Noelden hemen önce aniden döndü. Belki de bu birçok perakende yatırımcının büyümeden sonra “fiat” ta kar elde edeceği beklentilerinden kaynaklanıyor. Ancak bu hareketin perakende yatırımcılar tarafından yaratılmış olması muhtemel değildir.

CoinTelegraph düzeltmenin başlamasından kısa bir süre önce Tüm Değişim Akışı metriğinin balinaların varlıklarını satma niyetinin doğrudan bir göstergesi olan borsalardaki bitcoin yerleşiminde bir artış gösterdiğini bildirdi. Bu yakın gelecekte daha fazla türbülans vaat ediyor.

Altcoinler son zamanlarda Bitcoinden çok daha olumlu dinamikler gösterdiler ve sadece birkaç gün içinde yüzde yüzler kazandı. Tabii ki şimdi eskisinden daha hızlı düşüyorlar. Gün boyunca perakende yatırımcılar büyük bir fiyat indirimi ile giriş yapmak için harika fırsatlar bulabilirler. Anlaşılması gereken en önemli şey şimdi açgözlü olma zamanının gelip gelmediğidir?
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku