Her Bitcoin yatırımcısı bu raporu dikkate almalı

0 0

Kripto araştırma şirketi Chainalysis kripto borsalarının yakın zamanda tarihin en büyük Bitcoin akışını yaşadığını bildirdi.

ESKİ GOLDMAN SACHS YÖNETİCİSİNİN BU AÇIKLAMALARI ÇOK KONUŞULACAK… TIKLAYIN

Şirket 9 Marttan itibaren 8 gün boyunca borsalara toplam 11 milyon BTC yatırıldığını ve fiyatın derinleştiği 13 Martta 319 bin ile zirve yaptığını açıkladı. 9 Mart öncesinde yılbaşından bu yana ortalama 52 bin BTC borsaya giriyor.

Chainalysise göre 9 – 16 Mart tarihleri ​​arasında borsalara 712 bin daha fazla Bitcoin yatırıldı. Bu ekstra girişlerden en az 2 tanesi borsalardan çekildi ve günlük girişler artık ortalamanın sadece iki katı. Bunu takiben Bitcoin fiyatı da istikrar kazandı…

Hareketliliğin çoğu profesyonellere ait

Chainalysis borsalardaki bu hareketliliğin çoğunun profesyonel tüccarlara ve yatırımcılara ait olduğunu belirtiyor. Raporda 9 Marttan bu yana 0.1 ile 10 BTC arasındaki küçük transferlerin iki katına çıktığı bunun alım ve satım tarafında önemli bir küçük yatırımcı katılımı olduğu belirtildi. Bununla birlikte 10 ila 1000 BTC transferi borsalara giren ve çıkan BTCnin yüzde 70ini oluşturdu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku