Hedera Hashgraph ile Google ortaklığı 2024’e kadar 19 milyar dolar üretebilir 

Hedera Hashgraph ile Google ortaklığı 2024’e kadar 19 milyar dolar üretebilir 
  • 20 Şubat 2020

Bağımsız araştırma firması Fundstrat, dağıtık kayıt teknolojisi platformu Hedera Hashgraph'ın 2024’e kadar ağında 1,9 milyar dolar üretebileceğini öngörüyor. 
Fundstrat’ın analiz raporu Hedera platformunda Eylül 2019'dan bu yana 36 milyondan fazla işlem gerçekleştirildiğini gösteriyor. Platfom bu tarihte isteyen herkesin uygulamalar oluşturması, test etmesi ve yayması için kamuya açıldı. Hedera’nın dağıtık kayıt teknolojisi şu anda Acoer gibi şirketler tarafından ölümcül koronavirüsün yayılmasını izlemeye yardımcı olmak için veya Armanino tarafından finansal denetçiler için güvenilir bir işlem ve hesap kaynağı sağlamak için kullanılıyor.

Fundstrat’ın raporu, Google’ın Hedera Hashgraph’ın yönetim kuruluna katılmasının gelecekteki başarı için önemli bir gösterge olduğuna dikkat çekiyor. IBM, Boeing ve Deutsche Telekom gibi şirketlerin yanına Google’ın eklenmesi Hedera’nın kurumsal potansiyelini doğrulayan bir dönüm noktası olarak görülüyor.

FACEBOOK’UN LIBRA’SINDA YANLIŞ GİDEN NEYDİ?

Google ve diğer büyük şirketler Hedera’nın 39 üyeli yönetim konseyinde yer alırken; PayPal, Mastercard, Visa, Vodafone gibi bazı önemli şirketler, kripto para birimine dayalı küresel bir ödeme ağı oluşturmayı amaçlayan Facebook’un Libra projesinden ayrıldı. 

Hedera Hashgraph CEO'su Mance Harmon'a göre, Libra yönetişim modeli Hedera'nınkine benziyordu. Libra 2019 yazında duyurulduğunda, Hedera Wall Street Journal'a Facebook'un kendi modelini çaldığını iddia eden tam sayfa bir ilan vermişti. İlanda şu ifadeler yer alıyordu:

 “Teşekkürler Facebook Libra. Taklit, en içten övgü biçimidir.”

Harmon, Libra’nın Hedera'ya kıyasla her zaman çok daha zorlu bir düzenleyici ortamla karşı karşıya olduğunu söyledi. Ayrıca Hedera'nın en başından beri ABD'de işlerini düzgün yürütmek için düzenleyici otoriterle yakın çalışmanın önemini anladığını vurguladı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Hedera hashgraph google ile ilgili her şey

Hedera Hashgraph ile Google ortaklığı 2024’e kadar 19 milyar dolar üretebilir 

Hedera Hashgraph ile Google ortaklığı 2024’e kadar 19 milyar dolar üretebilir 

Bağımsız araştırma firması Fundstrat, dağıtık kayıt teknolojisi platformu Hedera Hashgraph'ın 2024’e kadar ağında 1,9 milyar dolar üretebileceğini öngörüyor.  Fundstrat’ın...

  • 20 Şubat 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.