Hedefine Emin Adımlarla İlerleyen Bu Altcoin Yakında İlk 10’a Girebilir!

0 166

Hedefine emin adımlarla ilerleyen bir kripto para projesi, yakında piyasa değerine göre ilk 10 kripto para varlığı arasına girebilir.

Kurumsal düzeyde blockchain projesi Klaytn (KLAY), kripto para piyasasının en iyi 10’u listesine girebilmek için büyük bir çaba gösteriyor.

CoinMarketCap’e göre geçtiğimiz üç ayda KLAY yüzde 913 artarak 0,43 dolar’dan 4,36 dolar’a yükseldi.

Şu anda, Stellar’ın (XLM) hemen üzerinde ve Chainlink’in (LINK) sadece üç sıra altında yer alan Klaytn (KLAY) piyasa değerine göre 15’inci sırada yer alıyor.

İlk 10 arasına girmek için, KLAY’in değeri yaklaşık yüzde 23 oranında artırması gerekiyor.

Proje Umut Vaat Ediyor

Proje, kullanıcı dostu bir deneyim sunarak ve kurumsal düzeyde güvenlik sunmak için merkeziyetsiz ve özel blockchain teknolojisinden yararlanarak, küresel ölçekte blockchain’in benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Yakın tarihli bir basın açıklamasına göre, Klatyn’in blockchain’i, NFT pazarı olan OpenSea’da şimdiye kadar desteklenen ikinci genel ağ olacak.

Bu güzel haberler, sanat, etkinlik biletleri ve hatta tweetler gibi benzersiz dijital veya gerçek dünya varlıklarını temsil edebilen NFT’lerin popülerliği hızla artarken geldi

“OpenSea ile entegrasyon, oyun öğeleri ve karakterlerden dijital sanatlara kadar uzanan Klaytn destekli NFT’lerin, eşler arası ticaret ile desteklenmesine olanak tanıyacak.”

Klaytn NFT’leri, Haziran ayında OpenSea’da işlem görmeye başlayacak. Platformlarında dijital varlıkları satın almak ve satmak isteyenlerin, KLAY ile ödeme yapmak için Kaikas cüzdanlarını kurmaları ve bağlamaları gerekecek.

KLAY şu anda 4.11 dolar civarında işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku