Kanadalı Şirket Bu Altcoin’e 300.000 Dolar Yatırım Yaptı!

0 202

Kanada merkezli Graph Blockchain, yaptığı bir basın açıklamasında 300 bin dolar değerinde Cardano (ADA) satın aldığını doğruladı. İşlem, 29 Mart’ta tamamlandı.

Graph Blockchain, grafik veri analizi ve danışmanlık hizmetleri sunan, grafik veritabanları kullanılarak veri madenciliği analizinin uygulanması sağlayan, işletmeler ve hükümetler için blockchain geliştirme şirketidir.

Graph Blockchain CEO’su Paul Haber, şirketin yaptığı ikinci token alımı nedeniyle heyecanlı olduklarını dile getirdi. Ayrıca şirket, kripto para portföyünü “çeşitlendirmek ve büyütmek” için altcoinlere  daha fazla yatırı yapmayı planlıyor. CEO şunları söyledi:

”Önceki haber bültenlerinde belirtildiği gibi, Graph 2021’de akıllı sözleşme platformlarının merkeziyetsiz blockchain üzerinde kitlesel benimsemeyi kolaylaştıracak çözümleri uygulama potansiyeli olduğuna inanıyor. Şirketimiz, Cardano’nun bunu başaracak proje olduğuna inanılıyor ve Graph, desteklenen projeler listesine ADA’yı eklemekten heyecan duyuyor.”

Neden Cardano?

Açıklamada, Graph Blockchain, Cardano projesinin hızlı yükselişini dile getiriyor. Şirket, “destekçilerin sayısı ve yatırımcı ilgisinin sürekli arttığını ve şu anda Cardano’nun kripto para topluluğundaki en güçlü topluluklardan birine sahip olduğunu” belirtiyor.

Ek olarak, şirket Cardano’nun yakında Goguen dönemini tanıtacağını vurguladı ve bu akıllı sözleşme yetenekleri, NFT’ler için işlevsellik de dahil olmak üzere ve önceden teknik bilgisi olmayan insanlara kendi akıllılı sözleşmelerini yazma yeteneği verecerek.

Daha önce bildiridiği gibi, Mart ayı ortalarında Graph Blockchain, Cardano ve Polkadot’a yatırım yapma planlarını duyurmuştu. O sırada şirket, her iki platformun da “kripto ekosisteminin” önemli bir parçası olduğunu iddia etti. Benzer bir girişim, ADA ve DOT satın almak için 750 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) satan sermaye fonu FD7 tarafından yapılmıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku