Harcama yap, bonus yerine Bitcoin kazan…

0 2

Bir kripto para birimi girişimi olan Fold kullanıcılarının dünyanın herhangi bir yerindeki satın alımlarından yüzde 1 ila 2 Bitcoin kazanmalarını sağlayacak yeni ürününü duyurdu. Fold bu kartları önümüzdeki Temmuzdan itibaren yayınlayacak.

Fold ve Visa ortaklığı

Fortunedaki habere göre bu yeni ürün diğer benzer uygulamalardan önemli ölçüde farklı bir hizmet sunuyor. Coinbase gibi şirketler gibi mevcut uygulamalarda kart sahipleri Bitcoinlerini veya desteklenen diğer kripto para birimlerini bu kartlara entegre edebilir ve harcayabilir.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ancak bu yeni ürün sisteminde kullanıcılar nakit harcamak ve nakit ödül kazanmak yerine bitcoin para harcayacak ve dünyanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoin kazanacaklar.

Ayrıca kazanılan Bitcoinler Fold uygulamasında satın almak ve satmak 3 kişiye göndermek veya tamamen tutmak için harcanabilir veya tutulabilir.

Foldun konu hakkındaki tweetinde “Fold ve Visa ile işbirliği içinde ilk Bitcoin kazanan kartı duyurduk. Her kart geçişinde dolar harcayın Bitcoin kazanın!” denildi.

“Birçok insan bana” Bitcoinin diğer ödüllerden farkı nedir? ” “Onlara cevabım‘ Bitcoin özgürlüğü ve para akışkanlığını korur. Size yüksek performanslı bir varlık verir” ifadeleri kullanıldı.

Twitter hakkında yorum yapan Reeves “Neden Bitcoini ödül olarak veriyoruz? Çünkü BTC yüksek performanslı bir varlığı para serbestleştirmesi ile birleştirir” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku