Bu altcoin’deki artış inanılmaz…

0 0

Binancete kripto para piyasalarının gerilemesi sırasında listelenmeye başlayan bir altcoin etkileyici bir performans gösterdi.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

CoinList platformunda token satışının kapanış fiyatının geçen ay 0.22 $ da yapıldığı Solana (SOL) Binancede listelendikten sonra 1.33 $ gördü. Böylece kripto para borsaya girmeden önce projeye yatırım yapabileceklere yüzde 500 kar şansı verdi.

SOL haberler yayınlandığında dakikalar için 110 $ dan işlem görüyor ve hala açık artırma fiyatının yüzde 400 üstünde. 23 Martta CoinListte toplam 8 milyon SOL satıldı. Bu toplam arzın yüzde 16sını oluşturuyor.

Öte yandan arzın yüzde 356sı önceki finansman turlarında yatırımcılara ayrılmıştır. Projenin yatırımcıları arasında Multicoin Capital Foundation Capital NGC Ventures ve 500 Startups gibi büyük risk sermayesi şirketleri bulunuyor. Bu şirketler projeye çeşitli fonlama turlarına toplam 25 milyon $ yatırım yaptı ve token başına 0.04 ila 0.25 dolar arasında değişen ücretler ödedi.

Solana 2017 yılında eski Qualcomm Intel ve Dropbox mühendisleri tarafından kuruldu. Proje saniyede en az 50 bin işlem gerçekleştirebilen yüksek hızlı bir blockchain olarak tanıtıldı ve merkeziyetçilikten veya güvenlikten ödün vermeden işlem hacmini ölçeklendirmeye odaklandığı söyleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku