Haftaya Genel Bakış: Bitcoin, ETH, XRP Fiyat Analizi

187

En iyi ABD hisse senedi endeksleri geçen hafta önemli kayıplara tanık oldu. Nasdaq, elli yılın en kötü dört aylık performansına sahipti ve Bitcoin (BTC)’in teknoloji hisseleriyle olan yüksek korelasyonu, lider kripto para birimi üzerindeki satış baskısını artırdı. Bir süredir düşüş ivmesini sürdüren Bitcoin ve büyük altcoin projeleri, bayramın ilk gününde toparlanmaya çalışıyor. Kriptoarena.com olarak, bu 3 altcoin için yapıan fiyat analizlerini ve analist görüşlerini aktarıyoruz:

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık 3.76 oranında değer kaybetti. Günlük grafikte, boğalar azalan işlem hacmine karşı geçici 37.700 dolar seviyesini tutmaya çalışıyor. Günün sonunda bunu yapmayı başarırlarsa, hafta içi, lider kripto para birimi için yükseliş ivmesi başlayabilir. Aksi bir durumda, 37.700 dolarlık kırılma, 36.000 dolarlık alana keskin bir düşüş için bir ön koşul olabilir. Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin son 24 saatte yaklaşık yüzde 2.21 artış yaşadı ve fiyatı şuan 38,828.11 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC)’den daha fazla düşüşte. Lider altcoin geçen haftanın başından bu yana yaklaşık yüzde 5.53 oranında düşüş yaşadı. Günlük grafik incelendiğinde, Ethereum (ETH) fiyatının 2,774 dolar seviyesinin altına düştüğü anlaşılıyor. Alıcılar inisiyatifi ele geçiremezse ve altındaki haftalık mum sabitlenirse, düşüş Mayıs ayı ortasına kadar 2.500-2.400 dolar bölgesine devam edebilir. Coinmarketcap verilerine göre ETH son 24 saatte yaklaşık yüzde 2.13’lük bir artış yaşadı ve fiyatı şuan 2,838.84 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Ripple (XRP)

XRP, geçen hafta yaklaşık yüzde 15 düşüşle listenin en çok kaybedeni oldu. Haftalık grafik incelendiğinde, fiyatın artan işlem hacmine karşı geniş kanalın destek seviyesine geri döndüğü anlaşılıyor. Ayıların baskısı devam ederse, hafta içi XRP’nin daha da düşmesi beklenebilir. Bu bağlamda, yakında 0,40 dolar seviyesini test etme olasılığı yüksek. Coinmarketcap verilerine göre XRP son 24 saatte yaklaşık yüzde 5.22’lik bir artış yaşadı ve fiyatı şuan 0.6228 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku