Haftanın güçlü performans gösteren kripto varlıkları

Abone Ol
Haftanın güçlü performans gösteren kripto varlıkları
Gökçe Hürata
 • 21 Eylül 2020
 • Yazar:

  1. Kusama

  Polkadot koduna dayanan merkezi olmayan bir ağ olan Kusama, deneysel bir ağ olarak tasarlanmasına rağmen, coin fiyatı son birkaç hafta içinde artış gösterdi. Son 7 gün içinde, KSM fiyatı yaklaşık % 41.5 arttı. 

  2. Celsius Network

  Celsius Network, bu hafta, geçen haftaki gibi güçlü bir büyüme gösterdi. Merkezi olmayan kredi vermek için Ethereum'da bir Defı platformu olan CEL, son 7 gün içinde, % 38 arttı. Token fiyat artışının sebebi, DeFi dışında, PAX-Gold'un platforma entegrasyonu olarak tahmin ediliyor.


   

  3. YAMV2

  YAMV2, kodlama hatası nedeniyle başarısız olan bir Ethereum projesi olan YAM'ın yeniden hayata geçirilmiş halidir. YAM gibi, proje ABD doları üzerinde bir stablecoin oluşturmaya çalışıyor. Son 7 günde, YAMV2 fiyatı yaklaşık % 35 arttı. Bu performansın arkasındaki nedenin ise, DeFi efsanesi olduğu düşünülüyor.

  4. Quant

  Quant, interblockchain iletişimine odaklanan bir projedir. Blok zincirleri, gelişmiş altyapı aracılığıyla merkezi olmayan bir şekilde mesaj alışverişi yapabiliyor. QNT fiyatı, son 7 günde, neredeyse % 29 arttı. Amazon ve Oracle işbirliğinin duyurulması, fiyattaki artışın nedeni olarak gösteriliyor.

  5. NEO

  Genellikle, Çin Ethereum'u olarak nitelendirilen NEO, daha önce ''Ant Shares'' olarak adlandırıldı. Akıllı sözleşmeleri ve dapp'leri destekleyen NEO fiyatı, son 7 günde yaklaşık % 18 arttı. Güçlü fiyat artışının arkasında yenilikçi bir yazılım güncellemesi olduğu öngörülüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Ksm ile ilgili her şey

  Haftanın güçlü performans gösteren kripto varlıkları

  Haftanın güçlü performans gösteren kripto varlıkları

  1. Kusama Polkadot koduna dayanan merkezi olmayan bir ağ olan Kusama, deneysel bir ağ olarak tasarlanmasına rağmen, coin fiyatı son birkaç hafta içinde artış gösterdi. Son 7 gün içinde,...

  • 21 Eylül 2020
  Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

  Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

  Hafta boyunca, kripto piyasasındaki olumsuz tabloya rağmen, başarı gösteren altcoinler dikkat çekti. Grafik eşliğinde bu altcoinler şu şekildedir: 1. Bitshares Defi projelerinin atası...

  • 08 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.