Haftanın en iyileri…

0 0

1. Sushi

Sushi kitle pazarını değiştirmeye ve Uniswapta daha önce bulunmayan ek özellikler eklemeye çalışıyor. Sushı Eylül 2020de Uniswap forku olarak piyasaya sürüldü. Son yedi gün içinde SUSHI fiyatı yaklaşık % +93.1 arttı.

2. Thorchain (RUNE)

Web sitesine göre Thorchain herhangi bir sabit veya sarılmış token olmadan çapraz zincir  likidite havuzlarını teşvik ediyor. Son 7 günde RUNE fiyatı yaklaşık % +67.9 yükseldi. Fiyat artışının arkasındaki neden olarak doğrudan zincirle etkileşime giren deneysel bir Uniswap benzeri arayüzün duyurulması gösteriliyor. 

3. Unıswap % 66.1

Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Uniswap varlıkların tam muhafazasını korurken ERC-20 coinlerinin ETH veya diğer ERC-20 coinleri ile takas edilmesini sağlıyor. Varlıkların korunması merkezi bir üçüncü şahsa  verilmiyor. Varlık son 7 gün içinde birim fiyat yaklaşık % +66.1 arttı.

4. Vitae Token

Bir Pıvx forku olan Vitae token merkezi olmayan yönetim ve gelişmiş işlem gizliliği için bir Masternodes/ Supernodes zinciri kullanıyor. Küresel genişlemeyi artırmayı hedefliyor. Web sitesine göre Vitae sadece bir token olmayıp POS (proof of Stake) Master Node Super Node ve Social Rewards Web Sitesi aracılığıyla refah sağlama amacı taşıyor. Son 7 günde fiyatı yaklaşık % +63.1 yükseliş gösterdi.  

5. Aave

Ethereuma dayanan merkezi olmayan bir kredi platformu Aave kredi havuzlarının piyasaya sürülmesinden bu yana olağanüstü bir büyüme gördü. Herkes ETH ve ERC-20 tokenlerini kredi almak veya kredi vermek için Aaveyi kullanabiliyor. Yenilikçi bir proje olarak görünen Aave son 7 günde yaklaşık % +54.1 arttı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku