BTC, bu anahtar seviyenin altına düşerse 13 bin Doları görebilir

0 0

Kripto piyasası ve lider kripto para birimi olan Bitcoin son birkaç gün süresince momentum kazanmak için çaba gösteriyor. 

Kripto piyasasının yakın vadedeki seyri büyük olasılıkla Bitcoinin birkaç önemli fiyat seviyesine bağlı olarak hareket edecek.

Bir yatırımcı boğaların 15.500 Dolar altındaki kırılma olasılığına karşı dikkatli olmaları gerektiğini söyledi; çünkü varlığın fiyatının 13 bin Dolarlık sert bir düşüşü tetikleyebileceğini belirtti.

Bitcoin satış baskısı arttıkça ivme kazanmak için mücadele ediyor

Bitcoin makale yazımı sırasında 15.930 Dolar civarında yer aldı. Bu nokta son birkaç gündür işlem gördüğü seviye civarındadır.

Bugün haftalık mumunu kapatan BTCnin ilerleyen gün ve haftalarda daha fazla ivme kazanması için 16 bin Doların üzerine çıkması gerekiyor.

Söz konusu seviyenin altındaki bir kapanış neticesinde büyük bir olumsuz tablo ile karşılaşmak kaçınılmaz olacak.

Analist: BTC temel seviyenin altına düşerse 13 bin Dolar olabilir 

Analistlerden biri BTCnin önümüzdeki günlerde 15.500 Doların üzerine çıkamaması durumunda varlığın 13 bin Dolara düşebileceğini dile getirdi. 

“Genel olarak piyasa bir dönüm noktasında. BTC 15.500 Doların altına düştüğünde büyük ihtimalle 13 bin Dolar veya daha aşağıda düşük bir düzeltme görüleceği kanısındayım.

Kendisi bu düşüşün BTCnin haftalık kapanışını 16 bin Doların altında yapması durumunda karşılaşılacak bir tablo olduğunu ekledi.

Ethereum ve diğer bazı “daha yüksek beta” varlıkları bugün keskin satışlar gördüğünden piyasanın bunu bir risk olarak fiyatlandırmaya başladığı görülüyor. Bunun varlığı ve yakın vadeli eğilimi ile ilgili bazı belirsizlikleri yansıttığını söylemek mümkündür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku