Haftanın En İyi Performansını Sergileyen Kripto Paralar

0 0

1.Blockstack STX

Blockstack kullanıcıların kendi verilerine ve uygulamalarının yerel olarak çalıştığı yeni bir merkezi olmayan internet türü oluşturmak istiyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tek şey bir tarayıcıdır. Son 7 günde STX fiyatı yaklaşık yüzde 30.4ün arttı.

2. NEXO

NEXO Nexonun kredi portföyünün temel varlıkları tarafından desteklenen esnek bir token olarak biliniyor. Bu token sahiplerine şirketin karının yüzde 30u şeklinde tutarlı bir pasif gelir sağlıyor. NEXO fiyatı Son 7 gün içinde neredeyse yüzde 18.4ün üzerinde yükseldi.

3. Elrond

Elrond 2020nin ilk çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi ve Defı projesi olarak yerini aldı. Bu hafta da iyi bir performans sergiledi. Mart 2020de 0.0006 dolar olan ERD fiyatı sadece birkaç gün içinde 0.0295 dolara yükseldi. ERD / USDT sadece 4 ayda yüzde 5100den fazla arttı. Son 7 günde ise Elrond fiyatı yaklaşık yüzde 18.2den fazla artış gösterdi.

4. OKB

Ethereum platformunda çalışan bir yardımcı program tokeni olan OKBnin OK Blockchain Kurumu tarafından toplam 300 milyonluk dağıtımı yapılıyor. Vakıf arzı azaltmak için periyodik olarak OKB tokenlerini yakıyor. Bu fiyatı artırıyor ve kullanıcıların token tutmasına yardımcı oluyor. OKB fiyatı son 7 günde neredeyse yüzde 9.2nin üzerinde bir artış kaydetti.

5. Monero XMR

Bir gizlilik coini olan Monero hızlı özel ve güvenlidir. Kullanıcılar başkalarının bakiyelerini göremediğini veya faaliyetlerini takip edemediğini bilerek güvenli bir şekilde kullanıyor. XMR fiyatı son 7 günde yaklaşık yüzde 8.9un üzerinde artış gösterdi.  
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku