Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

0 2

1. Yearn.finance

Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri token % 1.000in üzerinde bir değer kazandı. Yearn.finans yatırımcının Defı alanına yatırım yapmasını kolaylaştırmak için çeşitli çözümler sunuyor. Faiz oranı optimizasyonu sigorta ve türevleri gibi birçok kapsıyor. Projenin geliştiricisi Andre Cronje son derece aktif olarak bir sonraki taslağı hazırlıyor. Bu hafta likidite havuzlarına dayanan kendi stablecoin modelinin bir taslağını yayınladı. Son 7 günde YFI fiyatı yaklaşık % 58 arttı.

2. IOST

IOST ölçeklendirme problemini çözmeyi amaçlayan akıllı bir sözleşme blok zinciri olarak biliniyor. Blok zinciri “Güvenilirliğin Kanıtı” adı verilen kendi fikir birliği mekanizmasına dayanıyor. Bu sistem ağ düğümlerine önceki katkılarına ve davranışlarına göre bir itibar kazandırıyor. IOST Çinin en son blockchain sıralamasında 3. sırada yer aldığı için son zamanlarda ilgi görüyor. Bununla birlikte coin Japonyadaki en büyük kripto borsalarından biri olan Coincheckte listelendi. Son 7 günde yaklaşık % 52 yükseldi.

3. DFI.money

Minimum değişiklikle Çin yapımı bir Yearn.financeı olan DFI topluluğa daha fazla odaklandığını iddia ederken Yearn daha çok bir şirket gibi yapılandırıldığını iddia ediyor. Son 7 günde neredeyse % 50 artan coin yıl boyunca gösterdiği olumlu performansı sayesinde arttı.

4.Celsius Network

Ethereumda merkezi olmayan borç verme için bir DeFi platformu olan Celsiusde kullanıcılar kredi teklif edebildiği gibi alabiliyor. Borçlular borç verenlere faiz ödüyor ve krediyi karşılamak için teminat sağlıyor. CEL fiyatı son 7 günde yaklaşık % 36 artış gösterdi.

5. Binance Coin

Dev kripto borsası olan Binanceın yerel parası Binance Coin son 7 günde yaklaşık % 35 yükseldi. Fiyatın yükselmesinin Smart Chain ve Yield Farmingin başlamasından kaynaklı olduğu tahmin ediliyor. Binance Coin sahipleri kripto borsasını kullanırken avantajlı bir konumda yer alıyor. Bununla birlikte Binance Chain ve Binance Smart Chainde token olarak kullanılıyor.

.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku