Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

Abone Ol
Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri
Gökçe Hürata
 • 14 Eylül 2020
 • Yazar:

  1. Yearn.finance

  Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri, token % 1.000'in üzerinde bir değer kazandı. Yearn.finans, yatırımcının Defı alanına yatırım yapmasını kolaylaştırmak için çeşitli çözümler sunuyor. Faiz oranı optimizasyonu, sigorta ve türevleri gibi birçok kapsıyor. Projenin geliştiricisi Andre Cronje, son derece aktif olarak bir sonraki taslağı hazırlıyor. Bu hafta likidite havuzlarına dayanan kendi stablecoin modelinin bir taslağını yayınladı. Son 7 günde, YFI fiyatı yaklaşık % 58 arttı.

  2. IOST

  IOST, ölçeklendirme problemini çözmeyi amaçlayan akıllı bir sözleşme blok zinciri olarak biliniyor. Blok zinciri, "Güvenilirliğin Kanıtı" adı verilen kendi fikir birliği mekanizmasına dayanıyor. Bu sistem, ağ düğümlerine önceki katkılarına ve davranışlarına göre bir itibar kazandırıyor. IOST, Çin'in en son blockchain sıralamasında 3. sırada yer aldığı için son zamanlarda ilgi görüyor. Bununla birlikte, coin, Japonya'daki en büyük kripto borsalarından biri olan Coincheck'te listelendi. Son 7 günde, yaklaşık % 52 yükseldi.

  3. DFI.money

  Minimum değişiklikle Çin yapımı bir Yearn.finance'ı olan DFI, topluluğa daha fazla odaklandığını iddia ederken, Yearn daha çok bir şirket gibi yapılandırıldığını iddia ediyor. Son 7 günde neredeyse % 50 artan coin, yıl boyunca gösterdiği olumlu performansı sayesinde arttı.

  4.Celsius Network

  Ethereum'da merkezi olmayan borç verme için bir DeFi platformu olan Celsius'de, kullanıcılar kredi teklif edebildiği gibi alabiliyor. Borçlular, borç verenlere faiz ödüyor ve krediyi karşılamak için teminat sağlıyor. CEL fiyatı, son 7 günde yaklaşık % 36 artış gösterdi.

  5. Binance Coin

  Dev kripto borsası olan Binance'ın yerel parası Binance Coin, son 7 günde yaklaşık % 35 yükseldi. Fiyatın yükselmesinin, Smart Chain ve Yield Farming'in başlamasından kaynaklı olduğu tahmin ediliyor. Binance Coin sahipleri, kripto borsasını kullanırken avantajlı bir konumda yer alıyor. Bununla birlikte, Binance Chain ve Binance Smart Chain'de token olarak kullanılıyor.

  .

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Binancecoin ile ilgili her şey

  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  1. Yearn.finance Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri, token % 1.000'in üzerinde bir değer kazandı. Yearn.finans, yatırımcının Defı alanına yatırım yapması...

  • 14 Eylül 2020
  Kripto balinası bu 2 'altcoin'i önerdi...

  Kripto balinası bu 2 'altcoin'i önerdi...

  Popüler Bitcoin balinası Joe007, son zamanlarda, diğer kripto para birimlerinin çoğunluğu yerine, bir kripto para birimi portföyünü çeşitlendirmek için kullanılabilecek iki altcoin olduğ...

  • 20 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.