Haftanın en iyi performansını gösteren dijital para birimleri

0 2

1.Stellar (XLM)

Stellar başlangıçta Rippledan ilham alan ancak daha sonra kendi yönünü geliştiren bir blok zinciridir. Stellar akıllı sözleşmeleri destekliyor ve bazı şirketler tarafından Güvenlik token tekliflerini (STO) başlatmak için kullanılıyor. Son 7 gün içinde XLM fiyatı neredeyse yüzde 79.1in üzerinde arttı.

2. Horizen (ZEN) 

Herkesin katılımı için ödüllendirildiği açık ve kapsamlı bir ekosistem geliştirerek insanları ve dünyayı bir araya getirme amacında olan Horizen son 7 gün içinde neredeyse yüzde 71.3ün üzerinde arttı. 2 Aralık 2020de Horizon blockchain ilk halving olayını yaşayacak. Blok ödülleri blok başına 12.5 ZENden blok başına 6.25 ZENe bölünecek. Bu güçlü performansının arkasındaki nedenlerden biri olarak görülüyor. 

3. Nano

Nano Bitcoinden tamamen farklı bir veri yapısı ve konsensüs algoritması kullanılıyor. Bitcoinin defteri işlemleri (yani bir blok zinciri) içeren benzersiz ardışık bir blok listesi olsa da Nano her Nano adresinin kendi kişisel blok zincirine sahip olduğu bir blok çapraz veri yapısını kullanıyor. Son 7 güniçinde NANO fiyatı yaklaşık yüzde 41.4ün üzerinde artış gösterdi.

4. Verge (XVG) 

Gizlilik odaklı bir coin olan Verge birincil Bitcoin blok zincirine dayanan etkili merkezi olmayan bir ödeme ağı sağlamayı amacını taşıyor.  Anonimlik ağını Tor cüzdanına birleştirmek ortalama ödeme olarak adlandırılan ve gizli adreslere işlem yapma imkanı veren yeni gizlilik özellikleri ekliyor. Son 7 günde  XVG fiyatı yaklaşık yüzde 38.2nin üzerinde yükseldi.

5. Status (SNT)

Status (SNT) açık kaynaklı bir mesajlaşma platformudur. Ethereum ağı üzerinde çalışan uygulamalarla iletişim kurmak için geliştirildi. Status Network tokeni merkezi olmayan bir push bildirim pazarını Status istemcisinin yönetişimini destekleyen bir yardımcı program tokenidir. Son 7 günde fiyat neredeyse yüzde 36nın üzerinde arttı. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku