Analistler, 520 Dolara düşmesini beklerken, ETH nin ivmesi azalmış görünüyor

0 0

Ethereum bugün Bitcoin ve kripto pazarının geri kalanıyla birlikte daha da yükseliyor

Son zamanlarda görülen güç Bitcoinin son düşük seviyeleri ile mevcut fiyat seviyeleri arasında ciddi bir mesafe koyması nedeniyle ortaya çıkıyor.

Bu boğaların tam kontrol altında olduğunu ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla yükselişe izin verebilecek “V şeklinde” bir toparlanma oluşturmaya çalıştıklarını gösteriyor.

Bir sonraki tüm piyasa trendleri büyük ölçüde BTCYE bağlı olacak ancak ETHnin fiyat hareketinin altcoinleri etkilemesi olası görünüyor.

Bitcoin Ethereumun 500 Doların ortasındaki bölgeye doğru yükselmesiyle son birkaç gün içinde tüm piyasayı daha da yükseltti. Bu tüm pazarın düşmesine neden olan yoğun bir düzeltmenin akabinde gerçekleşti.

Yakın vadede daha fazla yükselişin olacağını gösteren piyasa son dönemdeki düşüşten sonra boğaları tercih etti.

Bir yatırımcı devam eden Ethereum rallisinin daha uzun süreceği konusunda iyimser bir bakış açısı sergilemiyor. 

Yakın tarihli bir tweetde Ethereumun ivmesinin azaldığını ve daha da genişlemeden önce 520 Dolara doğru bir geri çekilme gerektirebileceğini belirtti.

ETH 500 Dolarlık bölgedeki ivmeyi geçmeden önce 520 Dolara doğru geri çekileceğini söyledi. 

Yazım sırasında Ethereum 550 Dolarlık mevcut fiyatıyla % 2den biraz daha fazla işlem görüyor. Bu son birkaç gün ve hafta boyunca işlem gördüğü yerdir ve fiyat bölgesi etrafında görülen satış baskısı biraz önemlidir.

Önümüzdeki gün hafta ve aylarda piyasa trendlerinin geri kalanı büyük ölçüde Bitcoine bağlı olacak.

Şu anda boğaların lehine olan Bitcoinin önümüzdeki günlerde ve haftalarda  piyasanın son kayıplarını silmesi bekleniyor.

Bitcoinin 18.000 Doların üzerindeki kırılmaya devam eden tepkisi Ethereumun yükselişi üzerinde oldukça etkili görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku