Haftanın en iyi performans gösteren 5 kripto para birimi

0 3

Kripto para piyasası gösterdiği olumlu performans sebebiyle yeni zirveleri görecek gibi duruyor. Bu neredeyse tüm kripto piyasasına yansıyarak yeşil bölgede yer almasını sağlıyor.

1. Numeraire (% 143)

Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimi tokeni olan Numeraire (NMR) son birkaç gün içinde oldukça iyi performans gösterdi. Daha sonra NMR fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık % 143 yükseliş gösterdi. Bu artışın arkasındaki sebeplerden birinin ETHnin gösterdiği olağanüstü performans olduğu düşünülüyor. NMR / BTC fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık % 140 arttı.

Top 5 Cryptocurrencies of the week
                                                                                              NMR/BTC

2. Waves (% 114)

Waves kendisini Web 3.0 uygulamaları ve merkezi olmayan çözümler için açık bir Blockchain protokolü ve geliştirme aracı seti olarak nitelendiriyor. Coin son birkaç gün içinde sürekli olarak iyi performans sergiliyor. Waves fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık % 114 arttı.

Top 5 Cryptocurrencies of the week
                                                                                              WAVES/USD

3.Reserve Rights Token (% 96)

Rezerv kendini herhangi bir akıllı sözleşme platformunun üstünde gerçekleştirilebileceği şekilde tanımlıyor. Başlangıçta Ethereum ağında gelişiyorlar ancak sonunda iki yönlü bağlantıların tüm büyük akıllı sözleşme platformlarında Rezerv tokeninin birlikte çalışabilirliğine izin vermesini bekliyorlar. RSR fiyatı son yedi günde yaklaşık % 96 artış gösterdi. RSR / BTC fiyatı son yedi günde neredeyse % 113 yükseldi.

Top 5 Cryptocurrencies of the week
                                                                                               RSR/BTC

4. Aragon (% 87)

Özel ağ hizmetleri için iş tokenlerini desteklemek ve tüm ağı korumak amacıyla uygulanan Aragon (ANT) fiyatı son yedi günde neredeyse % 87 arttı. fiyat artışının arkasındaki nedenlerden birinin Gate.ionun Aragonun (ANT) ticaret hizmetlerini başlattığını duyurması olduğu düşünülüyor.
Top 5 Cryptocurrencies of the week                                                                                              ANT/USD 

5.Nest Protocol (% 63.8)

Merkezi olmayan bir teşvik sistemi kullanarak zincir üzerindeki fiyat ikilemini çözen paylaşılan bir fiyat oracle ağı olan Nest fiyatı son 7 günde yaklaşık % 638 arttı. NESTin BTC cinsinden fiyatı 0.0000121 seviyelerindedir.

Top 5 Cryptocurrencies of the week

                                                                                                    NEST/BTC

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku