Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (22 Mart – 28 Mart)

0 91

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto par arasında bu haftanın en çok kazandıran kripto parası, piyasa değeri ile 16.sırada yer alan ve yüzde 51.55 değer kazancı elde eden Filecoin (FIL) oldu. 7.55 dolar milyar dolar piyasa değerine sahip olan kripto para yazım itibari ile 121.87 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

En çok kazandıranlar listesinin ikinci sırasında ise yüzde 36.71 değer kazanan Theta bulunuyor. Son bir hafta içerisinde yüzde 36.71 değer kazanan Theta, son 24 saat içerisinde ise yüzde 4.57 fiyat artışı yaşayarak, rakiplerine göre oldukça iyi performans gösterdi ve yazım itibari ile 12.63 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Piyasa değeri bakımından 21.sırada yer alan Solano (SOL) ise haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto parası oldu. Son bir hafta içerisinde yüzde 30.44 değer kazanan SOL, 18.45 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Lider kripto para Bitcoin (BTC) ise bu hafta ciddi düşüşler ile karşı karşıya kaldı ancak yaşanan düşüşler sonrasında toparlanma sürecine giren BTC, haftayı genel olarak yüzde 3.62 değer kaybına uğrayarak kapattı. Bitcoin yazım itibari ile 54.954 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku