Bitcoin Madencileri Paraya Para Demiyor! 1 Ayda 1.51 Milyar Dolardan Fazla Kazanç!

0 36

The Block Research tarafından toplanan veriler, Bitcoin madencilerinin 1 aydan kısa sürede 1.5 milyar dolardan fazla gelir elde ettiklerini gösteriyor.

Bu rakam, belirli bir ayda madencilik sektörü tarafından kazanılan en yüksek geliri temsil ediyor. Mart ayının tamamlanmasına birkaç gün kaldığı göz önüne alındığında, nihai rakamın mevcut rakamı aşması ve 1.51 milyar doları geçmesi öngörülüyor.

Kazanılan paranın büyük çoğunluğu (1.36 milyar dolar ) blok başına sübvansiyonlar veya her işlem blokunun oluşturulmasıyla kazanılan 6.25 BTC’den oluşuyor. Verilere göre, madenciler, işlemlerinin bir sonraki bloka dahil edilmesini daha olası hale getirmek için yapılan ödemelerden 148 milyon dolarlık bir gelir elde etti.

Mart ayında madencilik gelirinde görülen tüm zamanların en yüksek rakamı, madencilerin sektör genelinde toplam 1.36 milyar dolar kazandıkları Şubat ayını büyük farkla geçildiğini gösteriyor. Yeni performans rakamları, madencilerin arka arkaya üç ay boyunca aylık bazda 1 milyar dolardan fazla para kazandıklarını gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku