Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları ( 1 Mart – 7 Mart)

0 117

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto para arasından incelediğimiz “Haftanın En Çok Kazandıranları” listemizde bu haftanın en çok kazandıran kripto para birimi, piyasa değeri ile 21.sırada yer alan VeChain (VET) oldu. VET, bu hafta yüzde 49.61 değer artışı yaşayarak 0.057 dolar seviyesine yükseldi ve rakiplerine göre oldukça iyi performans gösterdi.

Listenin ikinci sırasında ise yaklaşık yüzde 45 artış göstererek, 4.386 dolar seviyesine yükselen Theta (THETA) yer alıyor. Theta, 4.39 milyar dolar piyasa değeri ile en değerli 18. kripto para konumunda bulunuyor. En çok kazandıranlar arasında üç numarada ise merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap’ın yerel kripto parası UNI yer alıyor. Bu hafta yüzde 42 değer kazancı elde eden UNI, yazım itibari ile 30,808 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu hafta yüzde 10 değer kazandı ve yazım itibari ile 49.512 dolar seviyesinden işlem görüyor.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise EIP 1559 güncellemesinin Temmuz ayı içerisinde gerçekleşeceğinin açıklanmasının ardından, lider kripto para birimine göre daha iyi performans gösterdi ve bu hafta yüzde 19 artış yaşayarak, tekrardan 1.656 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto para biriminin, haftalık değişimlerini aşağıdaki listeden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku