Ünlü Bitcoin Boğasına Göre Bitcoin’de (BTC) %17’lik Bir Düşüş Yaşanabilir!

0 177

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin’deki düzeltmenin iki hafta daha sürebileceğine inanıyor.

Pal, Twitter’daki 417 binden fazla takipçisine lide kripto para biriminin bir düzeltme modeli içinde işlem gördüğünü söyledi.

Pal’ın paylaştığı grafiğe göre, Bitcoin, 40.000 dolar desteğini yeniden ziyaret etmeye hazır olduğundan, şu anki fiyat seviyesinin bir yüzde 17’den fazlasını kaybedebilir. Real Vision CEO’su, aşağı yönlü BTC tahmini için kısa bir açıklama da geçerek “Bu Mart ayının ilk 2 ila 3 haftasındaki sezonlara uyuyor. Vergi sezonunun bir etkisi var.” dedi.

Ünlü isim, Bitcoin’in kısa vadede düşüş trendinde olmasına rağmen uzun vadede yükseleceğine inandığı için lider kripto para birimine sıcak bakmaya devam ediyor.

Bitcoin boğası, Aralık 2020’de likit net portföyünün büyük bir yüzdesini Bitcoin ve Ethereum’a kaydırmak için tüm altın varlıklarını sattığını söylemiş, 2021’nin başında ise portföyünün yüzde 5’ini halka açık bir şekilde paylaşmadığı daha küçük kripto para birimlerine ayırdığını aktarmıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku